Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miért ellenszenves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért ellenszenves számotokra a férfi erényöv?

Figyelt kérdés
Ha százból talán egy nőnek jön be, hogy párjával (vagy csak egy férfivel) erényövel "játszanak". A többi 99 miért utasítja el (főként úgy hogy ki sem próbálták)?

2020. márc. 18. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Általános pszichológia: Az emberek jelentős része fél mindentől, ami számára új. Ezért gyakran elutasítják és mereven ragaszkodnak az álláspontjukhoz, hiába nincs rá konkrét indokuk..


Ez egyfajta sokk, ami blokkolja a nyitottságot és ezért elutasítók.


Ha megszokottak volnának ezek a játékok, akkor jóval többen szívesen játszanának ilyeneket.

Mi, akik szeretjük a BDSM-et, picit megelőztük korunkat, ami jó, mert szabadabbak vagyunk a testünk szexuális felhasználását illetően, ugyanakkor rossz, mert a többség elítél minket és nehezebben megy a partnerkeresés, mert kevesen vagyunk.

:) bocsi, hogy férfiként válaszoltam.

2020. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Mert a nők többsége férfit keres - társnak, szexpartnernek stb.


Az, aki erényövet szeretne viselni, csak nemi jelleget tekintve férfi, a szubmisszív pasik nem vonzóak a nők számára.


Legalábbis a legtöbb nő számára, akiknek meg igen.. azok a dominák csak a pénzeteket akarják:)


(Dom pasi vagyok)

2020. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem maguk a szubmisszív pasik számomra a nem vonzóak, hanem az a gondolat, hogy nekem dominát kellene játszanom. Nem mozgat meg a téma.
2020. márc. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
2, te nem dom pasi vagy, hanem egy eltévedt hamis próféta.. már ne is haragudj. Sok domináns nő van, akinek pont a szub férfi az izgató. Ráadás ott vannak a Switchek is, szadisták, mazok, fetisiszták..
2020. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te kengurú!
2020. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kevés ilyen van de azért vannak, kb mint tényleg mazo nőből azt is nehezen találok :)
2020. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Párommal próbáltuk, röviden nem jött be.

Egyszerű átlátszó műanyagot rendeltünk, gondoltam majd én felrakom neki, de annyira ráizgult, hogy egyszerűen nem ment, neki sem. Majd egyszer így várt haza, hogy rajta volt nagy nehezen feltuszkolta magára. Elég furcsa látvány volt, hogy nem állt neki:), nagyon nem is tudtam mit kezdeni vele. Majd el is tört egyik alkatrésze.

Számomra fontos ha áll a farka, és szabadon van, tudom izgatni neki, így számunkra ez nem jött be.

kipróbáltuk, nem volt drága és ennyi.

Egyébként egy normális párkapcsolatban sem sok értelme van, max ráadni pár napra de azt meg ki a fene vállalná be? Főleg hogy meg is láthatják.

25L

2020. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Akkor kicsit sikerült választanotok. Először nekem is egy műanyag CB6000-es volt, de egyszerűen kicsi volt... műanyagot hosszabb távú hordatásra nem ajánlok egyébként sem, mert becsípődhet a bőr is és nagyon kényelmetlenek.

Nekem most egy fémketreces erényövem van, nagyobb mint a CB6000 volt, kényelmes hosszú távon is, nem csípi be a bőrt, és szellőzik is. Talán 1 centivel lehetne rövidebb, de majd ha lesz erre partnerem akkor beruházok egy olyanra is. :D

Egyébként neten külföldről (pédlául Kínából) elég olcsón, pár ezer forintért be lehet szerezni ilyeneket.

2020. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

En igy tennem fel a kerdest. Miert szereti az erenyov gondolatat, akit erdekel. Neked miert ellenszenves az oizlandi nyelv, mi az oka, hogy nem kezdtel meg el tanulni? Kerlekk, mondd meg.

Nem erdekel, leszarom, nincs annyi jelentosege, hogy azt mondhassam, leszarom. Es ha a ferfi farkat akarom, nekem ne bohockodjon ilyen szarral.

2020. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A domináns nőknek tetszik, akik csicskáztatni akarják a pasit. Nyilván aki szexelni akar a pasival, hagyományos párkapcsolatban élni, annak útban van az erényöv, illetve nem érti, mi a jó benne.
2020. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!