Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akit izgat (na)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit izgat (na) ha erényövet rakhat (na) a pasijára?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű a kérdés de ha magyarázatra szorul akkor kérdezzetek.

(Kérem csak normális válaszokat adjatok.)



2019. aug. 2. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én pl. De ne aggódj, mindjárt jönnek a frigidek, akik írjak h ez beteg. Sajnos Őket nem lehet elkerulni.
2019. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mire jó az erényöv? De komolyan! A csicskám amúgy sem mehet sehova, itt pedig nincs kivel dugjon. Néha kiveri, de az legalább indok arra hogy megbüntethessem. A szánalmas kis pö.csét el sem rejtheti, mindig tudom alázni vagy csak simán tökönrúgni. Semmi értelmét nem látom az erényövnek...
2019. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogy el se tudjon élvezni.. és még jobban csicskáztasd, egy fél perces szánalmas élvezésért:)
2019. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg nincs megalázóbb egy pasinak, ha egész nap mindenki láthatja a szánalmas 11cm-es kis fütyülőjét. Elég ránéznem a kis pöc.sére, gúnyosan elmosolyodnom, és máris érezheti, hogy mennyire nem férfi, nem jó semmire, egy szánalmas hulladék... Erről nem mondanék le. És tökönrúgni is jobb, ha nincs rajta semmi!
2019. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
4# nem mindenkinek van 11 centis farka. aki kicsit nagyobb mérettel van megáldva, annak sokkal megalázóbb hogy a farkát csak pisilésre tudja használni, és nem is láthatja ha az erényöv zárt. vagy csak egy pici, rózsaszín erényöv van a farkán. és kb bármit megtenne h levedd róla. olyan dolgokat amikre büntetéssel nem lehetne motiválni... pl. nővé nevelés stb.
2019. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nő lennék, biztos izgatna.
2019. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen én ezt nagyon kedvelem. Nálunk ez teljesen elvárt és megszokott.
2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
91%
Igen engem nagyon izgat.
2019. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!