Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ekkora ellenszenv a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora ellenszenv a roma férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

A baráti körömben is ezt tapasztaltam meg úgy mindenkinél. Meg régen olvastam itt hogy még a prostik se fogadják őket még ha ők is romák akkor se.

Miért van ez így? Nekem semmi bajom velük, bár még nem volt ilyen barátom de lennék együtt romával, mert elfogadó vagyok.


2021. ápr. 27. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
A társadalom roma kisebbségével kapcsolatban rengeteg alaptalan tévhit terjeng. Ezek közül a témához kapcsolódnak azok, hogy erőszakosak, és nem megfelelő a higiéniájuk. A romák történelmi hátterét figyelembe véve sajnos objektív tény, hogy jelentős részük a társadalom alsóbb csoportjába tartozik. Itt fontos azonban leszögezni, hogy ha a társadalom "magyar" részének nézzük meg ugyanígy az alsóbb kategóriába tartozó részét, azt vesszük észre, hogy az erőszak, a higiénia hiánya, a bűnözés és a munkanélküliség pontosan ugyanolyan gyakori, mint a romák esetében. A fenti észrevételek tehát nem helytelenek, de a társadalom egészére érvényesek, nem csak a romákra.
2021. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es csak ugye azok a fránya arányok...
2021. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
13 mire gondolsz?
2021. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
En cigany vagyok de nem ertem akik nem akarnak cigany ferfival lenni. Legalabb mi alljunk ki egymas mellett es ne huzzunk szet.
2021. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És 14-es te lány vagy?
2021. máj. 6. 15:08
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek rendes cigány családot, a srác az edzéstársam, de a feleségével is jóban vagyok. Nagyon rendesek, mindkettőért tűzbe tenném a kezem. Na ők a kisebbség a kisebbségben.
2021. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

“Nekem semmi bajom velük, bár még nem volt ilyen barátom de lennék együtt romával, mert elfogadó vagyok.”


Tapasztalatlan vagy még és naiv. Majd tanulsz a saját bőrödön. Remélem nem lesz súlyos a lecke.

2021. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%

egy részük igénytelen, koszos, büdös, ugyanazt a ruhát hordja egy hétig, de ha nincs ruhára pénze, sem vízre, akkor megértem


káromkodnak, szemetelnek, erőszakosak, ehhez társul egy tudatlansági állapot, nem jellemző rájuk hogy érettségiznek és diplomáznak


a magyarokkal való ellenszenv miatt egyes munkáltatók nem igen alkalmazzák őket, mert féltik az ügyfélkört hogy elpártolnak a helytől


emellett szemrebbenés nélkül ellophatnak tőled akármit, kifoszthatnak egy buszmegállóban, beléd szúrhatnak egy kést simán, vagy csalás áldozatává válhatsz miattuk is, de ez igaz bármilyen emberre

2021. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!