Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lehet ellenszenves a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet ellenszenves a noi nemiszerv kinezete?

Figyelt kérdés

Szoval szemelyszerint engem a noi nemiszerv erosen ketelu. Az egyik, hogy van erekcion tole es keztetest erzek a kozosulesre mint minden normalis hetero ferfi.


Mindekozben taszit a latvanya es meg is remit.


29 vagyok, baratnom is volt evekig, mas nokkel is voltam. A noi mell, fenek nagyon vonzo szamomra. Imadom a noket, ahogy kineznek stb.


Nem vonzodom a ferfiakhoz.


Azt tudom, hogy koze lehet ahhoz, mikor eloszor meglattam anyam nemiszervet mikor kicsi voltam. Abbol az idoszakbol vannak kavargo gondolataim, hogy nyilvan neki mas van mint nekem.


Van valaki hasonlo helyzetben?


Igen, egy szexualpszichologus nem artana, tudom.;D


2022. szept. 11. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Hát van baja a kinézetének, kevés a szép, na meg a szaga is cinkes. Na de kit érdekel, nem azért van hogy nézegessem, jól be kell verni oda a brét, ahogy már 10 éve teszem
2022. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Van ronda pina. Sajnos saját tapasztalat, pl. dagadt nőknek nagyon undorító a pinája. Soha többé. Ronda arcú, de vékony nőknek mondjuk lehet szép pinája. Pontos számokat nem tudok, de sokan az ún. "salátás" pinát se szeretik (van aki igen, tudok róla). Teljesen normális, hogy nem minden pinát látsz szépnek.
2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Epp ezaz, hogy egyet se latok szepnek;D
2022. szept. 11. 14:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Es ennek valoszinuleg vmi psziches oka lehet.
2022. szept. 11. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

"vmi psziches oka lehet"


Azért túlzásokba nem kell esni. Nem tetszik, akkor nem tetszik és kész, ez még nem jelenti, hogy bajod van. Írtad más tetszik, foglalkozz azokkal... Amúgy meg told be minél több nőbe aztán hátha látsz egyet, ami tetszik.

2022. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szepen 5-ös. ez tenyleg hasznos volt!:)
2022. szept. 11. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexelj sötétben és meg van oldva! (Nem kötelezö nézegetni!)
2022. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg imádom a látványát!
2022. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!