Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány 9 fiúval feküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány 9 fiúval feküdt le eddig az mennyire sok a mai világban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 08:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem sok, de én fordítva vagyok nagyon bekötve, ha azt mondja hogy múlt hétvégén volt a 9, az zavarna hogy miért nem voltam ott 10.

Ha épp van csajom, és azt mondja hogy a creampie gangbang a kedvence, megvalósítjuk.


(pasik nem kell privi!!!!)

2023. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
30%
A férfiak nagyrése egy élet alatt nem fekszik le ennyi nővel. Aztán megy a duma hogy a nőknek még nehezebb az élete mint a férfiaknak. Hát persze.
2023. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
32. Azt ne mondd már, hogy ha férfiként is annyi nővel szexelhetnél, könnyebb lenne az életed. Nekem pl. időm sincs, hogy "hétvégente ájulásig dugjak", az életminőségem nem ezen múlik. Meg attól még ugyanúgy a szülés pl a nők nehézsége, stb.
2023. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
24%

33. Persze hogy könnyebb lenne.

Nem vagyon halmozással tölteném a fiatalságom, hanem élnék mint Marci a hevesen, sz@rva a jövőre. Jókat d@gnék, azt úgyis lenne aki a lábam közt levő farok miatt eltart. Dehát ugye ez csak pin@val működik.

2023. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

34. Szerintem a fejjebb kommentelő hétvégéket átkefélő kolirib**cával összeillenétek :)

IMHO elég sekélyes, akinek az az élete fénypontja, hogy öt kanos egyetemista használja a punciját. Persze neki ez jó, én is szeretem a kellemes dolgokat. Szeretek enni, meg szexelni is. De nem ez határozza meg az életminőségemet.

2023. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
35. Ha te is egy tál rizsen élnél, mint a Kínai gyerekmunkások, akkor azért dobna az életminőségeden egy paprikás krumpli igaz? Más aki nehezen talál partnert, meg a szexel van így. Ha én is minden héten mással szexelhetnék, mint a nők, akkor nekem se lenne fontos.
2023. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
84%

Vajon az a pasi aki szerint nem normális 19 éves korig 9 partnerrel dugni, vagy akár egy este öttel egyszerre, tökmindegy, szóval miért gondoljátok, hogy csak úgy jó élni ahogy ti elképzelitek?? Mert te mondjuk egész életedben összesen nem tudsz megdönteni öt csajt, nemhogy egy este? De ez a te dolgod! És hogy őszinte legyek, a kutyát sem érdekli, hogy mit gondoltok.

Egyetem alatt többet dugtam mint azóta összesen, és volt olyan is, hogy egy este öt farok járt bennem is. Volt olyan pasi akinek a nevét se tudtam és soha többet nem láttam. És nem bántam meg. Akkor és ott jólesett és ennél több nem kell. Ez mellett jól tanultam, van két diplomám, jó munkám, családom, két gyerekem. Tudom, mindjárt jön az incel troll, hogy vajon a férjem tudja-e, hogy mit csináltam egyetemen. Nem tudja. Nem is fogja. Nem tartozik rá. Vajon a ti fajtátok miért ilyen gyűlölködő azokkal akik ki merik élni a vágyaikat? Nekem nem fáj, hogy ti csak a saját kezetekkel vagytok jóban, ha neked ez kell, egészségedre. Neked miért fáj, hogy én imádok szexelni?

Persze költői kérdés, tudom, meg is fejtem: Mert irigyek vagytok! Azokra akik megtették, csak azért mert ti nem. Szánalmas, de nagyon. Ti vagytok az emberiség legalja! Komolyan...

2023. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sok. Főleg 19 évesen.

De ez csak az én egyéni véleményem. Mondjuk a kérdés az volt😉

2023. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
37. Én is levarnék 5 nőt egy este. Csak hát nem nőből vagyok, hogy az ellenkező nem sorban aljon értem.
2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
26%
37. Vélemények "hangoztak el". Itt egyedül te minősítesz másokat, idejössz lúzerezni meg lealjázni másokat, csak mert nem asszisztálnak a kalandjaidhoz. Miért fáj neked mások véleménye, hm?
2023. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!