Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány 9 fiúval feküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány 9 fiúval feküdt le eddig az mennyire sok a mai világban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 08:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
74%
Az semmi, de még mindig jobb mint némelyik utca lány amerikában 17 évesen már a 300-át tolja be magába.
2023. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
69%

20

Még soha egy pasitól sem kérdeztem, hogy hány csaj ágyában volt. Egyrészt úgysem tudom igazat mond-e, másrészt nem is számít. Ahogy én dugok öt pasival egy csoportos buliban amikor szingli vagyok, pasitól is álszentség lenne elvárni hogy ne tegye. De ha kapcsolatban vagyok, soha nem kavarok mással, és ugyanezt viszont is elvárom. Én szeretem élvezni az életet, ha pl közösen megyünk csoportosba az már megint simán beleférhet. A gond egyedül azzal van ha valaki átveri a másikat. Én nem teszem.

2023. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre, vagy összesen? :D
2023. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

22. Így ez teljesen korrekt. Más kérdés, hogy aki szívesen orgiázik, annak nem fognak-e hiányozni ezek a partik mellettem?

Költői kérdés, semleges szándékkal teszem fel, nem bántásból.

2023. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

24

Nem veszem bántásnak és van rá válasz is. Van amikor hiányzik. De egy párkapcsolatban mások a prioritások és az felülírja a bulizást. Összességében komfortosabb egy párkapcsolatban élni, mint hétvégenként ájulásig dugni. Mindamellett volt már olyan párom aki mellett nem volt ilyen hiányérzetem sem.

2023. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

#22 teljesen jó a hozzáállásod.


Megbeszélve bármit, egymás háta mögött, sutyiban semmit.

2023. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sok...ez már elgondolkodtató, negatív értelemben.
2023. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az átlag az, hogy mondjuk 14-16 éves korától kezdve egy lánynak 1,5-2 évente összejön egy fiú. Szerintem átlag feletti.

Nem hiszen, hogy emiatt valakinek a szex körül forognak az élete, hiszen ha valaki mondjuk iskola óta egyetlen párral van, az akár jobban rá lehet kattanva a szexre, mint akinek átlagnál több partnere volt. Inkább csak azért fura; azt sugallja, hogy nem nagyon válogatós az egyén. Illetve hát fiatalon azért még zömmel helyi közösségből válogat az ember, ezért érdekes lehet egy olyan ismerősöm kör, ahol mindenki mindenkivel.. Persze ez nem feltétlen igaz, mert rengeteg random embert bepróbálkozik a lányoknál. Tudom, hogy havi szinten elkezd valaki flörtölni chaten egy átlagos, fiatal lánnyal, aztán vagy ignorálja, vagy tamagochiznak egymással egy darabon, vagy megtörténik, aminek meg kell történnie. Nekem furcsa ez az össze-vissza kavarós történet. Nem jó érzés, amikor valaki konstans több vasat tart a tűzben, nekem ezzel elég vegyes tapasztalataim vannak.

2023. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
84%

25. Kizárólag egyéni állásfoglalás lesz, amit erre írok, aztán lezárom a témát és mindenki eldönti, mi számára az elfogadható.

Ha ezért rám lesz sütve a "szűzlány kedvelő lúzer", hát így jártam:


engem bevallom zavarna, hogy a hátam mögött a fél koli összesutyorog, hogy "jah, ő nekem is megvolt már", tudva, hogy néhány hónap kiesés után (amikorra a kapcsolatunk kifullad, mást találunk vagy szétmegyünk) ismét jókat dughatnak majd veled, meg azok a pillantások, kimondott vagy kimondatlan beszólások hogy "ja, most pár hónapig foglalt a csaj aztán úgyis vége". Sajnos vagyok annyira megfelelési kényszeres, hogy ne érezzem jól magam ilyen helyzetben, ilyen emberek között.


De mondom, ez az én véleményem, mindenki úgy él, ahogy szeretne.

2023. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
28. Teljesen egyetértek.
2023. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!