Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, vagy rosszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, vagy rosszat jelent ha nekem csak 19 éves korom óta vannak konkrét szexuális vágyaim? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisgyerek korom óta végzek önkielégítést, 15-16 éves korom óta tisztában vagyok a szexuális dolgokkal, fel is izgattak tehát voltak szexuális fantáziáim, de nem vágytam konkrét, valós szexre vagy szexuális dologra. Kíváncsi voltam persze, de vágyni magára a szexre vagy bármire lánnyal csak kb két-három éve, 19 évesen kezdtem. Ez így nagyon rossz, vagy utalhat valamilyen személiségzavarra vagy bármire? 22/f

2023. febr. 11. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Későn érő vagy
2023. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 12 évesen már volt spermám orgazmuskor.
2023. febr. 11. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy bármi gond van ezzel. Lehet, hogy "kicsit" Aszexuális vagy. Ezt te tudhatod csak
2023. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Ha aszex lennék, nem vágynék most ennyire a szexre

2023. febr. 11. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Valóban szexre vágysz, vagy csak társadalmi nyomás?


Nem mondtam hogy az vagy, csak egy tipp volt, egy ötlet ^^

2023. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan mindenki keresi magában a hibát, egyszerűen nem értem. Élvezd az élet minden egyes napját, és ne a múlton rágódj.

A fontos, hogy most jól érzed magad.

2023. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5

Hát nem tudom. Vágyom is rá, bár inkább érzelemre mint a szexre. A szexuális vágyamat függőségnek nevezném inkább, nameg nyomás is mert azt látom, hogy a barátaim sorra találnak párt, ők is korombeliek.

6

Tévedsz, egyáltalán nem érzem jól magam, az önhibáztatáson kívül sem, mivel nincs párom pedig vágynék rá, fáj a hátam, nehéz az egyetem, savtúltengéses vagyok, stb. stb. stb. Mit élvezzek ezen?

2023. febr. 11. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nincs azzal gond ha aszexuális vagy. Nem kell másoknak megfelelni.
2023. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Miért lennék aszex ha egyszer vágyom a szexre?

2023. febr. 11. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond veled.
2023. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!