Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, vagy rosszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, vagy rosszat jelent ha nekem csak 19 éves korom óta vannak konkrét szexuális vágyaim? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisgyerek korom óta végzek önkielégítést, 15-16 éves korom óta tisztában vagyok a szexuális dolgokkal, fel is izgattak tehát voltak szexuális fantáziáim, de nem vágytam konkrét, valós szexre vagy szexuális dologra. Kíváncsi voltam persze, de vágyni magára a szexre vagy bármire lánnyal csak kb két-három éve, 19 évesen kezdtem. Ez így nagyon rossz, vagy utalhat valamilyen személiségzavarra vagy bármire? 22/f

2023. febr. 11. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
#7 pszichológust ajánlanék.
2023. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma, nem gépek vagyunk. Nincsenek ilyen minták, hogy ezt eddig, azt meg addig az életkorig kell kipipálni.
2023. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted 22 éves férfiként el tudod dönteni hogy mit akarsz az élettől?

Mindenki másképp éli az életét, olyan nincs hogy például kötelező 16 éves kortól szexelni. Vannak olyanok akik 30 évesen sem szexelnek. És ebbe senki sem szólhat bele.

2023. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!