Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány 9 fiúval feküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány 9 fiúval feküdt le eddig az mennyire sok a mai világban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 08:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%

Attol függ mi a célod. 100+ farok, vagy egy olyan fiú/ferfi aki megbecsül, mert mondjuk nem egy buliban vitt el csak aznap harmaddikként, illetve akinek nem az összes baratja, rokona, ismerőse tudja hogy szopsz, es milyen a lyukad.


Én 19 évesen még szűz voltam, ami tudom hogy szintén ritka.


De kinek mi, lehet ma mar ez a normális, ez az alap. Aztan 25 evesen majd kiégsz, es veszel egy macskát...

2023. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mennyi idő alatt! Hány évesen volt az első?
2023. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, nekem tökmindegy.
2023. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a mai világ? Ez így elég általánosító. Van, akinek sok, van akinek kevés. Ha mellettem is "meglenne egy hétvégén a 9 farok", akkor egynek elmegy, tartós kapcsolatra nem rendezkednék be vele.
2023. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... ha a valláskárosultakat, vagy a szomszéd 90 éves Terike nénit kérdezed hát nekik bizony sok lesz. Ha az átlagembert akkor azt mondja nem kevés, de nem is túl sok.

Ha saját magadat és neked jól esett, élvezted akkor pont megfelelő. Megjegyzem, ez utóbbi személyen (rajtad) kívül senkinek semmi köze hozzá!!!

2023. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Whitewolf19 ***** válasza:
69%

9.-es .


Szerintem te vagy a lúzer meg a többi ilyen ócskaság, akinek ezt jelenti a szórakozás..

Vannak normális férfiak, akik az ilyet le se köpnék.. Elhasznált.. :)


F/28

2023. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
65%
15. Azért egy kicsit de, mert ha össze-vissza kefél és mindenféle nemi betegséget összeszed, az bizony rám is tartozik, illetve kockázati faktort jelent. Ha teszi nekem a szűzlányt, előző héten meg még grupizott, akkor lehet hogy nem én leszek a megfelelő társ. Nem kell beszámolnia nyilván, nem azt mondom, de ha ennyire hajt valakit a vére,ne hazudjon nekem be komoly kapcsolatot.
2023. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
81%

#17 nem'tom megmondani hány partnerem volt (rég nem számolom, mert nincs is értelme) de SOHA semmit nem kaptam el: már feltalálták az óvszert :)

A többi része a hozzászólásodnak egyéni vélemény. Te a szűzlányokat kedveled, más meg nem - egyéni ízlés kérdése minden.

2023. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
91%

Kb. az az egészséges a testnek, léleknek, ha 15-16 éves kortól van szexuális életünk. Fiatalon tök természetes az élmények habzsolása, kisérletezés.

Régen azért találta ki a társadalom a szigorú erkölcsöket, mert nem volt igazán biztonságos fogamzásgátlás, meg nem volt DNS alapú apasági vizsgálat.

De azért még ma is kultúrált fiatal elhallgatja futó kapcsolatait...

2023. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
57%

9. "Senkinek semmi köze hozzá". Így ismeretlenül valóban nem. Egy körre biztosan jó parti lennél, de ha hirtelen felindulásból kapcsolatba kerülnénk, én biztos vagyok abban, hogy egyből érdekes lenne számodra, hány lánnyal feküdtem le, milyen gyakran váltogattam partnert, prostiztam-e (nem) stb, egyből elkezdenéd felmérni, mennyire vagyok megbízható.


Ha nem ilyen vagy, ne vedd magadra, tapasztalatból mondom.

2023. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!