Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sok 20-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok 20-on éves fiú 35-40 éves nőt akar?

Figyelt kérdés
Általában fordítva szokott lenni, de mégis sok ilyen van.

2023. jún. 22. 07:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
12%

"az arcom alapján mindenki azt hiszi 17 éves vagyok.. :) "


Valszeg nem vagy egy sovány alkat. Amúgy olyan 30 körül kezdenek lepukkanni a csajok, nyilván az hamarabb aki fiatalon se sportolt, nem figyelt az egészségére.

2023. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

31. Valszeg nem vagy egy Adonisz, de ezt sejtettük. :)


Hát nem vagyok csont és bőr, van rajtam popsi és cici is, egyébként meg sportolok.



Nem attól nézek ki fiatalabbak, mert szerinted "pufi" arcom van,amúgy rohadtul nem. Ne legyen már ennyire savanyú a szőlő.. :)

2023. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

28 -as vagyok. A férfiak azért öregednek és halnak meg általában mert nyomják a szeszt, egészségtelenül élnek és persze a stressz sem kizárható. A 17 éves lány attitűd túlzás, nem erről van szó. Ott van nőknél a menopauza. Hüvelyszárasság, hőhullámok, kialvatlanság. A hormonális hatások elég durva dolgokat végeznek. Nagyon trendi most az örök fiatalságot hirdetni de a természet ellen nem lehet harcolni. Fiatal barátunk készüljön egy nagy csupor vazelinnel. :) Jó , ez hülye vicc volt.

Az udvarlás persze tetszeni fog ezeknek a hölgyeknek. Nagyon kevés olyan NŐ van mint a Túri Meli. Na ő valóban próbálja a maximumot kihozni de ő az ezerből vagy tízezerből az egy. Kap is szegény hideget/ meleget a közösségi médiában. Bár nem kel félteni frappánsan megválaszol. Én most és itt nem a negyvenes és ötvenes hölgyeket akarom lehúzni bár többen válalnák fel önmagukat. Akkor ott van még rajtuk a társadalomnak való megfelelés. No meg aztán nehogy úgy járjanak mint a volt kollégám. Egy 33 éves srác aki összejött egy 47 éves nővel. Az elején a srác a fellegekben járt tök jó volt minden a szex meg fenomenális. Össze is költöztek. Aztán a hölgynél megérkezett az a bizonyos változó kor. Na innentől lehúzta a rolót a szó szoros értelmében. Szex az maximum a srác fantáziájában. Azóta rágja a küszöböt. Nem mondom, hogy minden eset így végződik de van rá esély nem kevés. Én azért nagyon óvatos lennék ezzel a korosztállyal.

2023. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
83%

33. Hüvely szárazság lelki eredetű. Sok esetben az ember nem is tudja hogy milyen a normális ph. Ez ugye vezethet ide is, amit írtál. Vagy szimplán a libidó csökkenéséhez. Amikor nekem volt picit másabb, akkor nekem is lejjebb ment, pedig velem eléggé nehéz tartani a tempót..


Egyébként nagyon jó dolgokat lehet találni, ami antiaging. A testnek is. Rengeteg vitamin, gyógynövény.


Azért 50 felett is bőven vannak aktív nők.. ezt sem kellene így temetni. 30-40 között meg ugye a legnőiesebb nők és legnyitottabbak, tapasztaltak. :)

2023. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
#34 "Hüvely szárazság lelki eredetű". Részben de hormonális okai is vannak. Pl. az ösztrogénszint csökkenése. Bár ez egyénenként változó. A libidó csökkenésnél is azt mondom fele fele arányban lelki és hormonális eredetű. Persze még hatvan felett is vannak aktív nők. Ismerek olyan bácsit aki 75 évesen is nyomja a Kinizsi Százast. :) Mindenre van példa.
2023. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

35. Megfelelő lelki és testi állapot. Mindenhez ez a kulcs. Nem csak sport, de akár lehet jóga is. :)


Igen, de ösztrogén csökkenésre is van vitamin és gyógynövény. Nekem most pont magas volt, de megoldódott. :)

2023. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
21%
29-es te miért utálod ennyire a nőket? Nem jutott talán punci neked? 😀
2023. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
37. Normális nő sem jutott neki sosem, ezért ennyire frusztrált. :)
2023. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
89%
Vagy jutott neki csak lehet olyan amilyet leìrt és irigy arra aki esetleg igényes és jól karbantartott Milfeket dughatott meg
2023. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
55%
39. A lepontozásból ítélve eléggé savanyú neki az élet.
2023. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!