Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Számotokra illúzióromboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra illúzióromboló lenne, ha egy férfi földöntúli lelkesedéssel élné meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Mindig azt szoktam hallani, hogy egy igazi férfi büszke, és határozott. Ha palástolja az érzéseit, az csak még izgatóbbá teszi. Tehát, ha az együttlétet úgy élné meg, mintha élete legnagyobb csodáját élné meg, mintha maga az istennő lenne mellette, úgy rajongana, az mennyire lenne zavaró? Férfiként természetesen arra vágyik a legtöbb ember, hogy egy nő így viszonyuljon hozzá. De fordítva nem gondolnám, hogy ez működik.

2023. jún. 19. 14:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hogy érted az önkontroll nélkülit?

Az igazi boldogság pont, hogy irányított. Úgy fogalmaznám meg, mint egy élvezetes csúszdázás, ahol viszont irányítani tudod magad. Gyorsítani, lassítani, kanyarodni. Ezt nehéz elmagyarázni, de míg egy tapasztalatlan elme simán csak átéli a boldogságot úgy a maga természetességében, addig egy tapasztalt ember keresztül-kasul bejárja a boldogság minden szegletét, és maximálisan kiélvezi.

2023. jún. 19. 16:46
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egyszerű a kérdés: ha valakinek nem jön be, az nem hozzád való, ha te ennyire szeretsz mindent maximálisan megélni.
2023. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es, ilyenekkel mindenki tud dobálózni. Fejtsd ki, különben jelentem, mint "trollkodás".
2023. jún. 19. 17:00
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as, igen, én is azt gondolom, hogy ki kell próbálni. Hátha át tudom neki is adni az élményt. Ha nem sikerül, akkor meg nem vagyunk egy hullámhosszon, és legalább kiderül.
2023. jún. 19. 17:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Minek irtok neki?
2023. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne illúzióromboló? Pont az a lényeg benne, hogy mindketten odalegyünk a dologért meg egymásért. Nekem az az illúzió romboló, amikor a másik annyira kontrollálja magát, mintha nem is élvezné.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!