Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem illúzióromboló, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illúzióromboló, hogy a férfiak zöme egyből letépi a fehérneműt?

Figyelt kérdés

Gondolom, magatok miatt vesztek fel csinos kiegészítőket, de a végeredmény legtöbbször ugyanaz: a férfi sietve megszabadít tőle és kész.


Számotokra nem zavaró ez?



2021. jún. 30. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg meg kell adni a módját ennek is,mert tuti hogy nem csak saját maga miatt veszi fel a lány… amúgy akinek meg tetszik is,úgyis odáig lesz tőle és lesz varázsa,nem egyből letépni…
2021. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt letépni, persze nyilvan el kell kezdeni levenni a felsőt, aztán a melltartót, stb, de azért el lehet időzni percekig amíg lekerülnek.
2021. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én részemről nem szoktam egyből letépni, szeretem megadni a módját a dolognak. De nem igazán érdekel, hogy milyen csillivilli fehérnemű van rajta, nem attól lesz jó a szex. 🤷‍♂️ F
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Az igaz, hogy sokszor ti viszitek túlzásba az öltözködést, nem is nekünk, hanem magatoknak akartok tetszeni, és emiatt lesztek szexik. Mi pedig bizony ruha nélkül akarunk látni titeket, nem érdekel semmi csipkés tanga, meg nem tudom milyen spéci melltartó.
2021. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férfiként kérdeztem. Mert sok ismerősömtől hallom, hogy azonnal vetkőztetik a barátnőjüket, és megrökönyödnek azon, hogy én nem ilyen vagyok.
2021. jún. 30. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
En szeretem kielvezni es felfedezni a fehernemu reszleteit, nem tepem le :)
2021. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!