Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sub nőnek nem illúziórombo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sub nőnek nem illúzióromboló ha arról kérdezgetik, hogy mi a határ ami még bejön neki és hol érzi már magát bántva?

Figyelt kérdés
Neten találtam egy nőt aki malacként hivatkozik magára és ahogy észrevettem bejön neki ha alázzák de nem merem kérdezgetni, hogy mi jön be neki de túl durva dolgokat se merek írni, mert nem akarom megbántani.

2019. márc. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez belefér, kérdezd nyugodtan. De a pontos határ az gyakorlatban derül ki. Én pl sokáig azt mondtam, hogy nálam a szájkarika bizos nem fér bele, aztán rámrakták, nem volt választásom, és egyáltalán nem volt rossz.
2019. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne bántó vagy sértő.

Nagyon sok Sub nem tudja még a saját határait.

És maximum csak azt tudja elmondani hogy miket -ot meg mit próbálna ki

n

2019. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem kifejezetten előnyös, ha megbeszélitek hogy mik a határok.

Lehet van olyan amit te megtennél, de azt ő pont nem kedveli

2019. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne a határait kérdezd, hanem azt, hogy mi érdekli, mi izgatná, mit próbálna ki, mi az amiről csak fantáziál, de meg nem tenné.

Ugyanígy, a másik oldal, mi az ami nem tetszett, mitől fél, mi az, esetleg mi az amit soha nem tenne.

2019. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!