Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szerint is illúzióromboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is illúzióromboló megkérni a másikat, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Én szeretem azt a fajta vadabb szexet, ahol férfiként irányíthatok, domináns szerepet tölthetek be, ebbe beletartozik a fenék paskolása, szopatás, és hasonlók - azért nem az a nagyon túlzottan vad. (persze kinek mi a tűréshatára)


Nekem az nagyon illúzióromboló, ha meg kell kérdeznem, hogy odacsaphatok-e a fenekére, szopáskor én irányíthatok-e, hajhúzást megengedi-e. Akkor elveszik az értelme az egésznek.


Női szemszögből, aki beindul ilyenektől, nem ugyanígy van? Ha meg kell kérni rá a párod, hogy ezt tegye, már nem az igazi, ugye? Aki szereti, ha a férfi domináns szerepben van, az nem éppen annak a jele, ha meg kell kérni rá, hogy így viselkedjen.


Tehát szerintem az a legjobb, ha az ember már magától így tesz, de ezzel az a bajom, hogy attól tartok, hogy az a nő éppen nem szereti ezt, és nagyon nem fog tetszeni neki. Ami önmagában nem akkora baj, mert ilyen cselekedetek nélkül is lehet szexelni, de ha megtörténik úgy hogy nincs oda érte, akkor lehet, hogy elmegy a kedve az egésztől. Emiatt viszont mégis meg kéne beszélni. De ez pedig a feljebb leírt ok miatt illúzióromboló.



2020. dec. 11. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen kérdezd meg előtte, ne érje váratlan. Meg kell beszélni.
Ne kérj engedélyt. Csináld, aztán majd meglátod, bejön-e neki.
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt/van a párommal, mert valamikor első randikon elsütött egyikünk valami BDSM-es poént és a másik "meglovagolta". Így nagyon hamar kiderült rólunk, hogy ő dom én pedig sub. Ellenben ha random derült volna ki, mondjuk váratlanul rácsap a seggemre a kapcsolat elején, lehet hogy furcsállottam volna. Nem azért, mert nem tetszene, csak hirtelen a semmiből nekem olyan "ezt most miért?" dolog lenne.

Mert persze, az egésznek van egy dom vonzata, de ha nem tudom, hogy őt izgassa ez, akkor simán lehet, hogy azt gondolnám, hogy hódol a nagy trendnek amikor a lányok fenekét kell csapdosni gimibe a falusi diszkóból jövet.

Szóval szerintem ezt meg kell beszélni, de szex előtt. Nem közben, hanem még előtte tisztázni kit-mi izgat és milyen mértékbe (, hol a határa?). Persze ha szex közbe jut eszedbe egy újdonság és megkérdeznéd az is jó lenne, de bizonyos szempontból lehet libidóromboló is. Nem tudom létezik-e korrekt, egyetemes megoldás. Nyilván az se lenne jó, ha hirtelen meg akarnád szopatni, és ő ezt annyira ellenezné, hogy besértődne és elmenne... de a cselekedet előtti kérdés is lehet olyan "anyámasszonykatonája, ezt meg kell kérdezd?" jellegű.


Szerintem minden a partnertől függ, és attól, hogy milyen kapcsolatba, viszonyba vagytok.

2020. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most nem derült ki, de ha már egy ideje együtt vagytok akkor mindenképp mond meg hogy ez a vágyad, és csináld!

Hogy el tudja dönteni a partnered hogy ez őt izgatja vagy sem.

2020. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én afelé hajlok, hogy nem kérdezem meg. Első alkalomkor egyszerűen csak nem csinálok ilyet egyáltalán. És aztán mindig egy apró lépéssel odavezetem. Tehát először például nem csapok oda, csak jól megmarkolom a fenekét. Megnézem hogyan reagál rá. Következő alkalommal csak egy kis paskolás. Megnézem tetszik-e neki. Szopáskor nem rögtön megtorpedózom, hanem csak odateszem a kezem, megnézem, hogyan reagál rá. Ha engedi, akkor utána már egy kicsit elkezdem én irányítani a fejét. Megnézem, tetszik-e neki, vagy sem. Ha igen, akkor utána még jobban, lépésenként, míg elérem azt a szintet, amit akartam, vagy megállok hamarabb, ahol már kezd nem jól reagálni rá, vagy nem mutatja annak jeleit, hogy még jobban beindul tőle.


Ez így milyen elképzelés?

2020. dec. 11. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm szerintem jobb ha beszéltek róla, de ez a fokozatosság se rossz, csak akkor lehet hogy félreértheted és a lánynak nem is tetszik annyira, csak nem meri mondani.
2020. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a 4-essel. Oké, hogy fokozatos vagy, ugyanakkor mi van ha a lány nem meri mondani? Mert mondjuk érzi, hogy agresszívebb vagy, és egyszerűen nem mer kiállni.

Az nem mindenkinek fog egyből leesni, hogy te csupán a szexben van domináns, lehet hogy simán úgy fogja érezni, hogy nem szólalhat fel, mert mi van ha a való életbe is egy állat vagy és mondjuk fizikailag bántanád a hétköznapokban ha úgy adódna.

2020. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elején vezesd fel. Mondjuk üzenetezgettek egymással és ha szaftos témához értek akkor kérdezz rá, hogy mit szólna ehhez vagy ahhoz? hogy szereti ő? ha még nem csinálta akkor kipróbálná-e?


És ha megbeszéltétek, hogy mondjuk szereti ha rácsapnak a seggére onnantól úgyis fokozatosan kell csinálnod mert mindenkinek mást jelent az erős és a gyengéd. Rá kell jönnöd hol vannak a határai attól függetlenül, hogy tudod hogy valamilyen szinten szereti.

2020. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az a legjobb, legszexibb, ha spontan jonnek az ilyen dolgok. de ha valakivel nagyon egymasra vagyunk hangolodva, ugyis erezzuk nagyjabol, hogy kit mi izgat es hol vannak a hatarok. ha figyeled a masik reakcioit, latod, mi esik jol neki es mi az ami mar nem annyira. finoman kell kezdeni es abbol latod, hogy mennyire nyitott ra. pl hajara is elejen epphogy kicsit hatarozottabban rafogsz es ha nem ellenkezik, lehet szepen fokozni. nekem meg sose volt ilyen problemam, mert valahogy akikkel lefekudtem, mindig osztonosen megereztuk, mi esik meg jol a masiknak.


egyebkent meg lehet errol beszelni, nem ugy, hogy mondjuk szex kozben megkerdezed, rauthetsz-e a seggere, mert az ugy tenyleg fura. de pl ha nem vagytok egyutt es szexi dolgokat irogattok egymasnak, akkor siman bele lehet csempeszni ezeket az utalasokat.

2020. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt a tábort erősítem, aki úgy gondolom, hogy szex közben ez elég illúzióromboló, ugyanakkor szex után esetleg (úgymond "összefoglalva" az eseményeket és továbbgondolva) vagy még bőven mielőtt egyáltalán ide kerülne a sor, akkor érdemes megbeszélni az ilyesmit. Szerintem a legtöbben azért (vagy nem tudom, csak nekem volt-e ilyen tapasztalatom eddig) megbeszélnek pár alap dolgot az első szex előtt is, hogy ki mit hogy (nem) szeret, és ebbe azt is bele lehet venni, hogy te kicsit keményebb vagy.

A fokozatosság, amit leírtál, az teljesen rendben van, akkor is ki kell tapasztalni, hogy kinek hol vannak a határai, ha egyébként benne van a vadulásban. De nem csak úgy a semmiből, szerintem, hanem hogy már tudod, hogy neki nincs ellenére egy kis hajtépés vagy egy szopatás.

2020. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet róla normálisan is beszélni nem feltétlen lesz hangulatrombolo.
2020. dec. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyesmiket, amiket írtál (fenékrecsapás, hajhúzás, stb) és ha a férfi a domináns, ezért nekem is hangulatromboló lenne, ha a pasi mindig megkérdezné, hogy ezt/azt szabad-e.

Viszont azért nehéz kérdés, mert ha egy olyan lánnyal próbálod ezt csinálni, aki nem szereti ezeket, akkor ha előtte megkérdezed, akkor elkerülhető, hogy olyat tegyél, amit ő nem akar.


21

2020. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!