Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek nem illúziórombo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek nem illúzióromboló mikor láttok egy nagyon jó fenekű csajt és eszetekbe jut hogy ő is ugyanúgy szokott kakilni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez szokott eszembe jutni.
2017. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a korom képe ugrik be, kikormolnám. :)
2017. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem a szarás jut eszembe egy női seggről. WTF is wrong with u nigga... :D
2017. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Én épp ezért undorodom minkét nemtől mert mitől lenne másabb egy nő?

Nem értem miért van oda értük minden pasi mikor ugyan olyan büdöset szharnak mint mi, ugyan úgy izzadnak stb.

2017. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a fenékről sajnos általában ez jut eszembe,hogy kitudja kinek milyen a higiéniai kultúrája.


Hallottam már történeteket,hogy koszos volt az illető ott lent,és képes volt úgy intimkedni.

Elég kiábrándító.

2017. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen, én egyszer itt olvastam olyat hogy a orálnál vette észre a csaj hogy a srác odalent nem tisztálkodott :-//
2017. szept. 18. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Illúzióromboló az esetben lenne helytálló, ha én, mint férfi nem szarnék, de a női nem szarna. Érted?
2017. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen hihetetlen a legjobb fenekű nők is szarnak! Bár lehet neked valami mutánst majd tenyésztenek ki, hogy élvezkedjél rajta...
2017. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jó lenne de sajnos én is csak hétköznapi ember vagyok, csak nekem nem fognak ilyen komoly munkával járó női mutánsegyedet fejleszteni :/
2017. szept. 18. 18:45
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Épp ez az egyik dolog, ami miatt annyira közel tudok kerülni egy nőhöz. Ő is egy földi lény.
2017. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!