Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Számotokra illúzióromboló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra illúzióromboló lenne, ha egy férfi földöntúli lelkesedéssel élné meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Mindig azt szoktam hallani, hogy egy igazi férfi büszke, és határozott. Ha palástolja az érzéseit, az csak még izgatóbbá teszi. Tehát, ha az együttlétet úgy élné meg, mintha élete legnagyobb csodáját élné meg, mintha maga az istennő lenne mellette, úgy rajongana, az mennyire lenne zavaró? Férfiként természetesen arra vágyik a legtöbb ember, hogy egy nő így viszonyuljon hozzá. De fordítva nem gondolnám, hogy ez működik.

2023. jún. 19. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavar főleg ha szép összeget fizet érte
2023. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Épeszű ember, nem hinném hogy mások rajongására vágyna, főlleg nem ilyen pitiáner dolog miatt. Ugyis tudnák mind a ketten, hogy ez a fajta eltulzott rajongás, csak szinjáték, hazugság mert ez csak szex, ami legfeljebb kellemes, szorakoztató.
2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es, na pont ez az. A megjátszásra épülő társadalom már el sem hiszi, hogy létezik valódi rajongás. Mióta léteznek a közösségi médiák, aki csak használja, egy illúziót akar eladni magáról. Nem élményeket gyűjt, hanem csak képeket, amiket ki lehet posztolni. De ettől függetlenül léteznek olyan emberek, akik képesek megélni a dolgokat. Akik őszinték másokkal, de főleg saját magukkal szemben. Abszolút reális rajongás alakulhat így ki. Ezt a rajongást akkor inkább szándékosan fojtsák el a férfiak?
2023. jún. 19. 14:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is ilyen szinten, de a párom eléggé megszállottan rajong értem szexuálisan. Őt jobban megijeszti, mint engem.
2023. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es, de kellemes ez a rajongás? Magadat istennőnek érzed ilyenkor, vagy inkább azt érzed, hogy egy pincsikutya liheg neked?
2023. jún. 19. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunk sok szempontból elég speciális, amit most nem fejtenék ki nyilvánosan... a helyzetünkből adódóan nagyon is jólesik a rajongása. De egyáltalán nem pincsikutyaszerűen rajong értem. Ha nem is istennőnek érzem magam, de jólesik, hogy ennyire fontos vagyok neki szexuálisan IS.
2023. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a helyzet, hogy én szeretem 100%-osan átélni a dolgokat. Ezt gyakorlom, mióta az eszemet tudom. Tehát, egy karamellás magnumot is képes vagyok úgy megenni, mintha a világ nyolcadik csodáját élném át, közben már-már elsírom magam az élménytől. A boldogságimpulzusokat képes vagyok úgy irányítani az egész testemen belül, hogy azzal maximalizáljak bármit. Ízt, zenét, élményt, stb. Képes vagyok átélni az extázist drogok nélkül is, ha van hozzá eszközöm.

Van egy nő, akivel úgy néz ki, összejönnek hamarosan a dolgok. Életem egyik legjobb élménye lehet ez, és azon gondolkodom, hogy merjem-e úgy átélni az egészet, ahogy arra csak képes vagyok, vagy az túl creepy lenne, és inkább fogjam vissza magam?

2023. jún. 19. 15:59
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Para vagy.
2023. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, ha választanom kell, hogy para de boldog legyek, vagy lelketlen de társadalmilag elfogadható, akkor az előbbit választom ;)
2023. jún. 19. 16:10
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Lelked rajta. Önkontroll nélküli férfival nőként nem a legjobb szexelni. Az értelmesebbje nem is teszi.
2023. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!