Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mennyire érdemes szexkapcsolat ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aki nehezen es lassan jön erekcióba, tehat nyelves csók es petting es előjáték de neki ettől nem áll fel.

Neki kell kézzel es szájjal is izgassam, hogy felig meddig felálljon neki

Igaz, mar élvezett felpuhan is.

Nagyon szeret velem szexelni, elmondása szerint es folyton keresi az alkalmakat, mászik ràm, ölelget, inszisztál.

Számomra túl sok időt vesz igénybe vele a szex, tehat 3-4 óra is


2023. jún. 15. 11:05
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

19 es, kivancsi vagyok mas véleményére, de ha valaki ram akar fogni valamit, ami nem úgy van, akkor próbálok pontosítani

Ja, ra kene hagyjam, mert hat segiteni akar. Vegulis nem számít az igazsag

Ja, pontosítok, de ő utana is szajkózza, hogy márpedig a ferfi szerint en elvárom

2023. jún. 15. 12:09
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

20. Akkor meg is van a válasz:


Elviseled, hogy szar a szex azért cserébe hogy jóképű, jól mutat melletted, mint egy dekorációs kellék és visz téged ide oda. Megkötötted ezt az alkut saját magaddal. Jó ez neked? Ezt már neked kell eldöntened.

2023. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Suetonius ***** válasza:
82%
14# vagyok: a kérdező gyakorlatilag egy éretlen kislány.
2023. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
23. Az hát.
2023. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
75%

A férfi tisztában van azzal, hogy az erekciós problémája emiatt kompromisszumot kell kötnie, hiszen egy vonzó, szexi nő az első randi után kikosarazná. Azért választott téged, mert egy nem túl csinos (talán nem is túl fiatal), butuska, befolyásolható nőt lát benned, aki nem válogathat a férfiak között, és akiről a várakozásainak megfelelően sikeresen le is dumálta a bugyit, mert ahogy a 22-es írja, neked elég, hogy jóképű és elvisz kirándulni meg vacsorázni.

Ne légy naiv, kezdettől csak a puncidat akarta, nem a barátságod érdekli.

Mesélj, mennyi privátot kaptál eddig? Dickpic (fütyiszelfi) is akad köztük? :D

2023. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Szerintem is tisztában van vele, en is gondoltam erre, h nem kap “jobbat” de akkor miert mind erőlteti a szexet?

Miert nem akar csak közös programokat, szórakozni, kirandulni ?

Nekem eleg lenne tőle ennyi

2023. jún. 15. 14:19
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak szimplán impotens a forma?
2023. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

#26 Miért erőlteti a szexet, miért nem akar csak szórakozni, kirándulni?

Mert nem az eszedért van oda. A szórakozás, kirándulás csak körítés, amivel levesz a lábadról. Neki a tested kell. Nem barátot lát benned, hanem egy megdugható nőt.

2023. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, még valami: "Nem járok hozzá. Ő jött hozzam eddig." #20

Ez felvet néhány kérdést. Talán nem független? Vagy más(ok)nál is próbálkozik, mint egy impotenciától rettegő Casanova? Esetleg nem tart téged elég jó nőnek ahhoz, hogy ismerősök, barátok előtt veled együtt mutatkozzon?

2023. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

29 es, felismerem az okos kerdeseid alapján, hogy te vagy a zseni 14 es, akivel mar volt szóváltásom a hulye feltevései miatt. Azert jött hozzam mert en nem akartam menni hozzá. Szomszédomban lakik, kb 200 méterre.

Most már hagyj a Casanova hulyesegeiddel

2023. jún. 15. 15:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!