Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mennyire érdemes szexkapcsolat ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aki nehezen es lassan jön erekcióba, tehat nyelves csók es petting es előjáték de neki ettől nem áll fel.

Neki kell kézzel es szájjal is izgassam, hogy felig meddig felálljon neki

Igaz, mar élvezett felpuhan is.

Nagyon szeret velem szexelni, elmondása szerint es folyton keresi az alkalmakat, mászik ràm, ölelget, inszisztál.

Számomra túl sok időt vesz igénybe vele a szex, tehat 3-4 óra is


2023. jún. 15. 11:05
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
De lehet. Abszolút. Csak azt nem ertem, hogy akkor miert mind akar velem szexet? En nem kényszerítem, nem várom el, nem nyitogatom a sliccét, nem kezdeményezek, nem apropózom
2023. jún. 15. 11:54
 12/43 Suetonius ***** válasza:
93%
Mert pl azt hiszi, hogy Te elvárod tőle.
2023. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Sose vártam el, sőt ő ajánlotta mindig

En sose akartam

2023. jún. 15. 11:56
 14/43 Suetonius ***** válasza:
93%
Nem az a kérdés, hogy Te mit gondolsz, hanem, hogy ő mit gondol, hogy gondolsz... :P
2023. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Emiatt is van vita mert en nem akarom es most mar esélyt se adok
2023. jún. 15. 11:59
 16/43 A kérdező kommentje:
Eszkombajn, 14 es, ő nincs miert arra gondoljon, hogy én akarom vele a szexet mert megmondtam neki elejétől, hogy en nem akarok szexet, csak barátságot. Tehat a zsenialitasod ragyogtasd mashol
2023. jún. 15. 12:00
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, kérdező. Ha nem jó vele a szex, annak számtalan oka lehet, de talán nem is fontos. Ide csak egy keresztkérdés kívánkozik: miért jársz hozzá akkor?
2023. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Suetonius ***** válasza:
96%

#14 vagyok:

1.) ne sértegess

2.) nem látok a fejedbe

3.) segíteni szerettem volna

2023. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
95%

16#


Szokás szerint, mi vagyunk a gyökerek, a kérdező gondolja jól.

Akkor az egész kérdés tárgytalan. Minek jöttél ide és tetted fel a kérdést, ha nem vagy kíváncsi mások véleményére?

2023. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem járok hozzá.

Ő jött hozzam eddig. Vitt kirandulasokra, kedveskedett, kimozdított. Mellesleg piszokul jóképű is. Nem akartam elutasítani de nem vonzott szexuálisan

2023. jún. 15. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!