Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság hol érdemes támogatói...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol érdemes támogatói szexkapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
Ha férfi támogatna nőt, hosszú távon.
2021. márc. 30. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg itt. De akkor sokat kell fizetned👀
2021. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt? Én még nem találkoztam senkivel aki komolyan gondolta volna és megkeresett volna itt.
2021. márc. 30. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki keres az talál 🤓
2021. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
puncs.hu
2021. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

A puncs.hu rendeltetett eme "célra". Miután kiszűröd a rengeteg hivatásos prostit akik amúgy szimplán lakáson is dolgoznak 10-20k közötti árakon de úgy vannak vele feldobnak egy hirdetést hátha találnak egy-két lúzert akiről fix zsetont is le tudnak rántani.


Ha vége a covidnak akkor meg lemész a közismert golddigger lelőhelyekre vastag bukszával, játszod a Csekonics bárót és úgyis odamennek a golddiggerek akikkel tudsz "üzletelni".


Egyébként csak úgy iránymutatásként, az elfogadhatóbb sugarbaby-k havi 250-300k-nál kezdődnek, havi 50-100k-ért nem fogsz kapni.

2021. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én támogattam már lányt és bejött nagyon a dolog, mindketten azt kaptuk, amire vágytunk. A tinderen ismerkedtünk meg, jó volt. Most is regisztrálok szerintem :)
2021. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt.
2021. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A puncs eléggé kiábrándító. Tele van prostikkal meg kamu/elhagyatott profilokkal.
2021. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármelyik társkereső lehet ilyen, rajtad múlik, hova tereled a beszélgetést egy partnerrel, ha meg másra vágyik kereshetsz mást vagy ahogy szeretnéd.


Vajon létezik amúgy ez a dolog visszafelé is? Sosem láttam még, hogy a nő támogassa a férfit, pedig az is érdekes lehet

2021. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 20 éve így élek, hogy támogatok lányokat, semmi gondom vele. Első körben mindíg a kedvessége, finomsága éa a simulékonyság ami fontos. És nem olyanok, akik az x-edik Seychelle szigeteki nyaralásukat fizettetik ki januárban. És nem is az 1-2 óra együtt és tipli módon. De ez még mindíg jobb (nekem), mint egy feleség-család-hitel-gürcölés-nyavajgáshallgatás-nagycsaládiképmutatás-anyóshallgatás életforma.
2022. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!