Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak mindig ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mindig ugyanolyan jó a szex?

Figyelt kérdés
Vagy más pózban még jobb? Nyilván a kedvencükben?

2023. jún. 12. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: teljesen jó amit írsz, fel is pontoztam, de a felsorolásból kihagytad a partnert. (Vagy az csak egyéb tényező. :D)
2023. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#11 Nem feltétlenül. Életem legjobb orgazmusát feleségemmel éltem át, aki abszolút a nőideálom.

De volt nagyon erős orgazmusom olyan barátnőmmel is, aki egyébként nem volt igazán vonzó nő számomra.


Persze, a vizuális élmény is hozzáad a felizgultsághoz, és ez szerepet kap az eredményben.


------


Illetve, ha erre gondolsz esetleg, olyanban még nem volt részem, hogy hasáb faként passzív legyen valaki velem. Bár amúgy én szoktam irányítani a történéseket általában, szóval nem várom el, hogy "kiszolgáljanak" úgymond ilyen téren.

2023. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#12: mégse hagyhatod ki, ha már a behatolás szögét beleveszed. :) A feleséged azért a feleséged, mert ő a nőideálod, a másik barátnőddel is nyilván volt kémia, ez túlmegy a vizualitáson. Nekem sok nővel volt ilyen, nem tudnék különbséget tenni, de pl az egyik legnagyobb és legemlékezetesebb az egy kb 2 órája ismert lánnyal volt, akit sosem láttam többé. Sok ilyen kalandom volt, alig emlékszem rájuk, de ezt nem fogom elfelejteni és az miatta volt, nem az általad felsoroltak miatt. Persze, volt a feleségemmel is (szintén nem véletlenül ő az), más barátnőimmel, stb, stb, nem mindegy, hogy kivel vagy. Miért nem tudtad azt írni, hogy igen, ezt véletlenül kifelejtettem?
2023. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10-es voltam.
2023. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem, 11-es. :)
2023. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#13 Mert szerintem nem ezen múlik az orgazmus milyensége, hogy ki a partner - leszámítva az esztétikumot, ahogyan írtam. De ezért van lehetőség mindenkinek megírni rá a saját válaszát itt.
2023. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16: Ok, most már értem. Tényleg nem véletlenül hagytad ki. Neked jobban számít a behatolás szöge, a póz, a sebesség (mind változtatható), mint az, hogy kivel vagy, hogyan működtök együtt, stb. Nem vagyunk egyformák, én nem így gondolom, de természetesen elfogadom, hogy te másképp.
2023. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én úgy gondolom, hogy mindenkivel lehet jó a szex, és ugyanazzal a személlyel lehet jó is, rossz is más-más alkalmakat tekintve. Ugyanúgy a feleségemmel volt gyenge, és eszméletvesztős orgazmusom is.

Nem hiszem, hogy attól lesz jó a szex, mert X személlyel történik, de Y-nal nem lehet jó.


Olyan nincs, hogy valakivel mindig, egyaránt ugyanolyan extázis az összes együttlét, míg mással pedig sohasem.

2023. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem mondtam, hogy ugyanazzal az emberrel mindig egyforma. Azt mondtam, hogy nem mindegy kivel vagy. Az összes kiemelkedő orgazmusomhoz kellettek pont azok a lányok, a feleségem, más szerelmeim, egy valamiért pont velem tökéletesen passzoló egyéjszakás, stb, és igen, 1x még egy prostituált is. Mindig kerestem, ritkán találtam. Főszabályként érzelmi kötelék is fűzött ezekhez a nőkhöz, de mint írtam, van kivétel is. Miért volt szuper jó egy prostival? Azért mert bármilyen fura, történt valami. Bejöttem egy 16 éves kis k.urvának és ahogy ezt megéreztem, az felpörgetett engem, és nem ragozom, én elfelejtettem, hogy kuncsaft vagyok, ő elfelejtette, hogy nem a csajom. 30 éve volt, mégis tisztán emlékszem. Akivel passzolsz így-vagy úgy, azzal megvan az esély az "eszméletvesztősre" (nem mindig, nem vitatom), akivel nem, azzal próbálkozhatsz bármeddig, unalmas, átlagos lesz, elfelejted reggelre.
2023. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Oldfire ***** válasza:

Mindig jó.

Üres lesz a gerincem.....

2023. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!