Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak mindig ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mindig ugyanolyan jó a szex?

Figyelt kérdés
Vagy más pózban még jobb? Nyilván a kedvencükben?

2023. jún. 12. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Kutya pozban a legjobb
2023. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Kutyában hamar elmegyek!


De a misszi, vagy az állva póz a favorit!


Lovaglósnál lelankadok, ott kevés az inger amit a farkam kap!

2023. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

A fiúknál is mindig más.

2023. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Pózonként változik az élvezet valamelyest.
2023. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, dehogy is. Pláne egy idő után, mikor már volt jó szexpartnerem, akivel tényleg megvolt az összhang, akkor éreztem csak, hogy a nők többsége mennyire mínuszos az ágyban.
2023. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Kutya pózban a legjobb nekem
2023. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem ugyanolyan, nagyon különbözik. Nekem semmi köze ennek a pózokhoz, attól különbözik, hogy mennyire tudok, tudnak felpörgetni. Ha csak 50-60%-on vagyok, akkor is jó, de ha elérem a 100-at (életemben ha 15-20-szor sikerült, pedig nem ma kezdtem), na az k.rva jó, azokat nem felejted.
2023. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Sosem döntöm el előre, ahogy alakul, úgy lesz jó... Van, hogy esetleg kisebb az orgazmus intenzitása, de a partnerem átölelni, megérinteni mindig jó érzés.
2023. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Sem a lelkiállapot, sem a hormonszint, sem a partner viselkedése, reakciói, semmi sem számít csak a póz? Akkor én nem szólok.
2023. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy. Vannak intenzívebb, és vannak enyhébb orgazmusaink. A felizgultságtól, a lelki ráhangolódástól, az előző orgazmus óta eltelt idődőtől, az épp aktuális póztól, ebből következően a behatolás szögétől, de a szűkösségtől, a sebességtől (gyors, vagy épp lassú és hosszan elnyújtott), összefoglalva tehát a kapott ingertől, és sok más egyéb tényezőtől függően alakul a végén az "eredmény".


Annyi a különbség a részünkről, hogy nekünk (majdnem) mindig van orgazmusunk a szex során.

Nekünk a "rossz szex", amikor elélvezünk ugyan, de nem egy nagy valami volt. Akkor az amolyan "ezért kár volt".

A jónál pedig még a gerincvelőnk is távozik az ejakulációval.


A nőknek még orgazmus nélkül is tud nagyon jó és kielégítő lenni a szex. Teljesen másként éljük meg nemek szerint ugyanazt az élményt.

2023. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!