Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinédzser lány létemre 35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser lány létemre 35 feletti férfival akarok összejönni, ez nem fura kicsit? A korosztálytársaim nem erdekelnek

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem furcsa. Én is ilyen vagyok pl, mindig is ez volt a helyzet. Viszont nem mindegy hogy hány éves vagy, ha nem vagy még 18 akkor hanyagold. Ha idősebb is vagy, legyél óvatos, mert érzelmileg könnyen sérülhetsz, ha esetleg komolyan gondolod egy ennyivel idősebb férfival, mert rájuk viszont ez nem jellemző, a 95% csak a fiatal husit látja bennünk sajnos.
2023. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
A szex sokkal jobb egy érettebb férfival és tudja, mi kell a nőnek, lánynak, valszeg tovább bírja és utána mindig egy ilyen dugása fogsz várni
2023. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
33F vagyok, beleférek még egy kis engedménnyel?
2023. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!