Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki már nem szörtelenit? Mindegy hogy fiatalabb vagy idősebb! Jelenleg nincs senkim és nem akarok szörteleniteni egyenlőre! Meg lehet ezt szokni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Van.

Többen mint gondolnád.

Azt könnyebb megszokni mint a borotválást és hogy piszokul szúr.

2023. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Van igen,jelenleg én sem.
2023. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Ensem csinalom nem is akarom jobb igy olyan macera
2023. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Volt barátnőm,aki nem szőrtelenített,mondjuk ő máshol sem,csak alkalmakra,de semmi bajom nem volt vele emiatt.
2023. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Én azt veszem észre, hogy egyre inkább jön vissza "divatba" az intim szőrzet meghagyása, max fazon igazítva.
2023. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy van.


Nézd, a szőrnek van egy olyan kellemes tulajdonsága, hogy levághatod és utána megnő. :) Tehát variálhatsz vele kedved szerint. Meghagyod, levágod, megint meghagyod, megint levágod, stb.


Ha nincs partnerem, akkor meghagyom, mégis miért vacakoljak vele?


Ha meg van, akkor megbeszélhetjük, de őszintén szólva még soha senkinek nem volt baja vele (ill. egy pasimnak volt némi problémája vele, de azért akkora nem, hogy ne akart volna szexelni). Én teljesen random elhatározom, hogy most milyenre akarom és olyan lesz. Természetesen bármit szívesen megtennék a páromnak időnként, de folyamatosan biztos nem lennék csupasz. Nem bírná a bőröm. És védtelennek is érzem magam.

2023. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem szőrtelenítek senki kedvéért sem. Vagy tetszik így az alsó testem vagy hagyjanak békén.
2023. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Már mint lábon sem? A punci az nem zavarna, sőt. De lábon nem okés. Már mint nekem.
2023. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akinek meg van hagyva: csak rövid vagy borostás vagy van olyan akinek teljes hossza, terjedelme megvan olyan igazi retro típus?
2023. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Tik Tok ön láttam egy nőt hogy fésüli a suna szőrzet. Elég kiábrándító.
2023. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!