Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki már nem szörtelenit? Mindegy hogy fiatalabb vagy idősebb! Jelenleg nincs senkim és nem akarok szörteleniteni egyenlőre! Meg lehet ezt szokni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 07:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akarsz szőrteleníteni akkor ne tedd. Szerintem teljesen rendben van ez is. Aki pedig felszínes bunkó és beszól érte, arról legalább időben kiderül hogy milyen ember is valójában!

Én sem szőrtelenítek, sokkal jobban érzem így magam. Sőt van abban valami felszabadító, hogy nem kell a többség elvárásának megfelelni. Csak pár ember véleménye számít nekem igazán, ők pedig elfogadnak, sőt pont így szeretnek.

2023. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Bárcsak lenne egy ilyen barátnőm! Senki sem hajlandó lemondani a borotválásról...
2023. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Ja, hol vannak ezek a bundás lányok? Nekem 1000× jobban bejön a szőrös, csak sosem látok olyat.
2023. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem látsz 1 as,mert manapság már szinte senki nem meri felvállalni,esetleg otthon,a párjával. Strandon még véletlenül sem látni bikiniből kilógó szőrt.Én egy ilyen lányt ismertem mindössze,akit nem zavart
2023. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13 as.
2023. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon tetszene ilyen lány! :)
2023. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

14


Én nem szoktam a bikinivonalat sem szőrteleníteni. (Iszonyatosan érzékeny a bőröm.) De őszintén szólva nem vagyok annyira bátor, hogy ezt közszemlére tegyem, úh. olyan fürdőruhám volt, aminek ilyen boxer-szerű alja volt, az pont takart mindent. Mondjuk ez a fürdőruhám tönkrement, úh. most normál fürdőruhám van. Voltam így strandon is meg Balcsin is, nem nagyon nézegette senki, de annyira eltér az elfogadhatónak ítélttől, hogy őszintén zavarban vagyok.

2023. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanígy vagyok én is 17 es.rövidnadrág jellegű alsóm van,az nagyjából eltakar mindent,bár nekem a combom is eléggé szőrös.Néha ilyen szabadstrandon azért veszek normál bikinit,de rendes strandon sosem.
2023. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Csak időnként borotválom le teljesen, nekem a rövidre vágott jön be, kb fél centis. Csak oldalt és a popónál borotválom mindig. Ha nem lenne senkim, akkor lehet hogy nem is vágnám olyan gyakran pár milisre, hanem csak a bikinivonalat szedném le. A jelenlegi párom ezen fent akadt, hogy nem napi szinten csupasz. De mondtam neki, hogy nekem az úgy jó, és kössünk egyeséget ... Amilyen éppen az arca, nekem olyan leszba puncim, ez úgy korrekt... Ma divat a szakáll, és nem "elvárt" az arcuk borotválása, de ma már nem divat a punciszőr karbantartása, de divat a teljes borotválása...na én nem veszek részt ilyen társadalmi játszmákban. Úgy hordom, ahogy tudom. Nem kényszerítem bele magam egy napi szintű tortúrába. Szerintem nagyon hamar meg lehet szokni a rövid szőrt. Nekem nagyon kényelmes és egészséges is, nincs punciszag, mint csupaszon, nekem sokkal jobb a szex is
2023. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%

Kár hogy senki nem írta le a életkorát!

En szeretem a fazon nunit egy bnom vállalta be

30/F

2023. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!