Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ballagos bulira, ahol lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagos bulira, ahol lesz medence is tulzas tanga furdobugyi?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint nalam fiatalabbak is inkabb mar csak azt hordanak strandokon. En ugy erzem szexibbnek magam, csak kicsit felek, hogy a tobbi lany nem abban lesz es minden fiu az en fenekemet fogja bamulni

18/L



2023. máj. 11. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Úgyis hamar lekerül.
2023. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs jó segged, ne vedd fel. Aranyszabály. 🙂
2023. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Hadd mutogassa a picsajat.
2023. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon érdekes, hogy az utóbbi években szokás lett azt hangoztatni, hogy “azt vegyél fel, ami neked tetszik”.


Én férfi vagyok, nagyon felizgatna egy tangás popó egy bulin egy medencében. Szerintem nem annyira jófej dolog alulöltözni, csak ha direkt örömet akarsz szerezni másoknak. Te se örülnél az én borotvált, finom segglyukamnak ott, vagy a hosszú és vastag farkam látványának, hiába érezném magam úgy szexinek.

2023. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen most egyre felkapottabb a tanga .. nekem is az a kedvencem. Nyugodtan mehetsz benne..
2023. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
ha csak egy privat medence lesz, ahol csak az osztalyotok van, felesleges jol kinezned, nem kell tanga. csak akkor vegyed fel, ha kelnyelmesebb neked, vagy mert nincs mas, mert az meg megint felesleges, hogy az osztalytarsaid miatt veszel magadnak egy klasszikus bugyi bikinit, ha amugy csak tangaid vannak
2023. máj. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül, mit vettél fel? Jól érezted magad? :)
2023. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!