Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet vízben csinálni? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet vízben csinálni? 18/L

Figyelt kérdés

Kirándulni megyünk a haverokkal plusz a sráccal akivel kavarok és majd ha esély adódik rá akarom a medencében csinálni

De ha ki veszi és elmegy a vízbe akkor teherbe eshetek vagy elpusztulnak a spermiumok vagy mit kell ilyenkor ?

Légyszi ne harapjátok le a fejem hogy ezt nem tudom



2021. aug. 4. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Gumit huzzatok
2021. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmi nem lesz a elmegy a vízbe. Csak ragadni fogtok a spermától. De nagyon... tapasztalat
2021. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg ha nem szedsz fogamzásgátlót, ne szexelj vízben... amúgy is veszélyes
2021. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szüleid biztos büszkék... Király hogy még az alapokkal se vagy tisztában de 18 évesen már vízben akarsz dugni mert már a sima ágy se jó. Ah, a csodás ifjúság!
2021. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarod vízben csinálni? Nem lenne sokkal egyszerűbb a szárazföldön?
2021. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe nem fogsz esni ha a vízbe élvez, viszont ha nem szedsz tabit, akkor nem ajánlatos gumi nélkül szexelni még megszakítással se.

Egyébként meg nehéz is lesz vízben szexelni, mivel minden síkosságot elvesz, nehéz berakni a pasinak olyankor és neked se lesz kellemes. Mintha szárazon akarna megdugni.

A következő probléma pedig, hogy nagyon könnyű összeszedni valami fertőzést így.

Én szerintem vagy 7 éve dugtam vízben, egy hónapja valami hülye indíttatásból azt gondoltam mi baj lehet, adta magát a dolog mert egész este úsztunk, majd elkezdtünk iszogatni a medencében és izgatni egymást. Gondoltam miért is ne. Aha hát ezek után olyan gyönyörűen benyaltam egy hüvely ph felborulást/ gombát, hogy konkrétan több mint 2 hétbe telt mire elmúlt... Szóval soha többet ilyet

N

2021. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kiscsillag ha gumi nélkül beteszi akkor is teherbe eshetsz ha utána egy ózonos fertőtlenítőbe engedi a cuccost mivel az előváladékban is úszkálhatnak spermiumok. Szóval dugj inkább gumival, vagy szedj tabit.
2021. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tegnap volt, de többször is szexeltem vízben. Kádban is, a Balatonban is, medencében is. Több nővel. Sosem volt gond a nedvességgel, nem tapasztaltam azt, hogy a víz kimosná a hüvelyükből. A fertőzés szerintem nem lehet valódi veszély, hiszen mondjuk mellúszáskor a lábtempó alkalmával amúgy is bejut a víz - legalább valameddig, mégsem hallok tömeges fertőzésről. A víz felhígítja a spermát, elvész az ivarsejtek tápanyaga, elpusztulnak. A ragacsossá váló víz mese. Amiben meg lehet fürödni, az legalább 100 liter víz, abban 10 milliliter sperma semmi, tízezerszeres hígítás.
2021. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A víz hatására egy ragacsos nyúlós massza lesz az ondó attól biztos nem esel teherbe!

Az vízben tényleg tapadósabb lesz a fiú pénisze!

A vízben van pár fertőző dolog ami normális esetben nem jut be, mert a nőknek a savas tejnedve ami a hüveszben van megöli, de a dugás közben a farok beviszi a fertőző vizet a tejnedven túlra!

Ha a fiú nem húz gumit és te meg nem szeded a tabit az felelőtlenség! A fiú előnedvében is lehet élő spermium!

2021. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!