Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy nő munkatársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő munkatársatok bevallaná, hogy álmában szexeltetek, onnantól másképp néznétek rá?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztok és jól kijöttök, egész nap nevetgéltek, szexuális dolgokon is haveri szinten poénkodtok sokat.


Mit gondolnátok, ha egyszer elmondaná, hogy előző éjszaka azt álmodta, hogy mindenféle pózban szexeltetek? Belefér még, vagy már nem tudnátok rá ugyanúgy nézni?


2023. máj. 8. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk ezek elég proli viccek, de zsák a foltját.
2023. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Kerülném. Miért? Mert tuti van párja ettől függetlenül.
2023. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Az első az, hogyha valaki azt álmodja valakivel hogy szexel vele, az nem jelenti biztosan hogy a valóságban akarná.

Ugyanakkor ha egy ilyet elmond valaki, akkor nyilvánvalóan azért mondja hogy ötletet adjon, mert amugy az emberek nem beszélnek az álmaikról, pláne nem a személyes szexuális álmaikról.

Ezért aztán nyilván felajánlanám neki, hogy a valóságban is mehet a dolog.(persze remélhetőleg nem rémísztően csunya a koleganő)

2023. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Általános válasz: attól függ meg akarom-e dugni. Ha igen akkor örülnék neki, ha nem akkor meg "köszi de erre az infóra nem volt szükségem" esete.

A te eseted: attól hogy van nője még benne van a pakliban hogy a fószer simán félrekúrna mellette (ha nem akarsz tőle dugáson kívül többet és biztos benne, hogy nem nyomod fel a nőjénél).

2023. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jártam így egyszer!

Jött a csaj,hogy képzeljem el milyen pajzán álmai voltak velem az éjjel....

Kérdeztem milyen volt és elpirulva mondta ,h nagyon jó!

Mondtam neki,hogy ha gondolja este megmutatom a valóságot,de garantálom,hogy felülmúlja az álmában történeteket!

Több mint egy évig jártam hozzá,aztán hazajött a férje és elmaradt

2023. máj. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A két választás kevés. Ha elmondaná, mindenképp másképp néznék rá, ez tuti. Ha pedig még be is jön a csaj, tuti hogy rá indulnék, nehogy már beteljesületlen maradjon az álma :)
2023. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Másképp néznék rá,pozitív értelemben.
2023. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Másképp néznék rá, mert slig várnám, hogy valósággá váljon. :)
2023. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az álom valóban csak álom, azt nem feltétlenül tudod befolyásolni. Az viszont kicsit fura lenne, hogy ezt így bevallja és elmondja konkrétan. Én biztos arra gondolnék, hogy titokban szeretné, ha a valóságban is megtörténne a dolog. :)
2023. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ilyen agyhalottak? Hát hogyne. Pont nem ők mondanak ilyen poénokat.
2023. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!