Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon miért nem akarhatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarhatott lefeküdni a prosti ezzel a volt munkatársammal?

Figyelt kérdés
Mozgássérült, keze lába rossz, nyaka is, két bottal mászkál. Bár szerintem az lehetett a gond hogy gypsi és nem tisztálkodik, de elmondása szerint volt ilyen olyan nője, hogy ebből mi igaz nem tudom. Bár fogyatékossággal élők is szoktak szexuális életet élni néha, amúgy eléggé valláskárosult elviselhetetlen személyisége van.
2023. febr. 18. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Mert ápolatlan cigány. Bár az hogy cigány màr eleve probléma.


Illetve van aki viszolyog töllük,mert van ilyen is.

2023. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rosszlányokon a prostik mind kiírják hogy cigányt nem vállalnak.
2023. febr. 18. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:

"gypsi és nem tisztálkodik"

Igen, szerintem is ez lehetett.


"Mozgássérült, keze lába rossz, nyaka is, két bottal mászkál"


Ezt mondtad neki? Mármint a nőnek, hogy figyelj, ez van, okozzon örömet ennek az embernek pénzért.

Lehet esztétikusabb lett volna, ha tolószéket használ addig, tolószékben viszi oda valaki, és a higiéniára odafigyel, vagy segít neki valaki ebben.

2023. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én fizettem neki, ő mesélte hogy a strici családtagja fizette be.
2023. febr. 18. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mozgássérült nem zavarja a prostikat. Az hogy ápolatlan, büdös már annál inkább! Amelyiket nem zavarja - na ott a k.rva is hasonlóan igénytelen.
2023. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A "pazuzu" nevű szektavezér nem fürdött mert azt hitte minél retkesebb annál nagyobb hatalma van, a háza is egy szemétdomb volt mégis tele volt nőkkel. Gondolom zsák a foltja.
2023. febr. 18. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

lássuk csak:


- c betűs

- nem tisztálkodik

- nyomorék

- valláskárosult

2023. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!