Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy nő munkatársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő munkatársatok bevallaná, hogy álmában szexeltetek, onnantól másképp néznétek rá?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztok és jól kijöttök, egész nap nevetgéltek, szexuális dolgokon is haveri szinten poénkodtok sokat.


Mit gondolnátok, ha egyszer elmondaná, hogy előző éjszaka azt álmodta, hogy mindenféle pózban szexeltetek? Belefér még, vagy már nem tudnátok rá ugyanúgy nézni?


2023. máj. 8. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Másképp néznék rá, nagyon gáz hogy elmondja.
Az álom csak álom, nincs benne semmi gáz.
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván után feltünően kerülném.
2023. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mondja el, ha ténylegesen szexelni akar.
2023. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ nekem bejön-e és van-e párom.
2023. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez új kérdést is felvet - Nagyon egyértelmű hogy azért mondja el, mert tényleg szexelne veletek? 😅
2023. máj. 8. 20:01
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, de ha elmondta, az elég egyértelmű, hogy vágyik rád. :D
2023. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én elmondtam, nekem elmondták, nem lett szex belőle… f
2023. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Amelyik kutya ugat...😉
2023. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sajnos van barátnője, úgyhogy ezzel viccelődni már lehet kicsit sok lenne.

Bár amilyen mocskos vicceket szokott lenyomni, meg ő is olyanokkal szivat, hogy mikor pl sokáig vagyok az öltözőben, hogy "mit csináltál ilyen sokáig maszturbáltál?" meg "milyen jól áll a cigi a szádban, sokat szoktál gyakorolni biztos"


De amúgy nagyon intelligens tehát nem vagyunk ilyen agyhalottak, másnak nem is engedném hogy így beszéljen velem, de mi ketten tudjuk hogy mi ilyenekkel azonnal megnevettetjük a másikat. De ha komolynak kell lenni komolyak vagyunk.


Csak félek hogy elrontanám a viszonyt ezzel a vallomással, pedig csak poénnak szánnám.

2023. máj. 8. 20:11
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Konyhán dolgozol?
2023. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, egy gyártó cégnél vagyok beszerző. Ő pedig ilyen környezet/munkavédelmis.
2023. máj. 8. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!