Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkatársam a hátam mögött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam a hátam mögött azt mondta hogy én félek a p..nától, meg miért nincs barátnőm, ti mit lépnétek erre?

Figyelt kérdés

#hát #munkatárs #p.nától
2023. márc. 7. 10:07
1 2
 1/14 Suetonius ***** válasza:
91%

Szexuáld meg a hugát/nővérét/egyéb nőrokonát.

Viccet félretéve és a kérdésre koncentrálva: semmit nem kell erre lépni. Sok oka lehet annak, hogy nincs barátnőd.

31/F

2023. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen mit mondanak a hátad mögött, ott a helyük


Ha mindenkinek megakarsz felelni a saját fejlődésedet gátolod

2023. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Köze hozzá?

Innentől nem kell vele foglalkozni.

Csajozni amúgy sem cégen belül kell, így mindegy ott kinek mit mond. A szakmai előmeneteledet nem rongálja, max az esélyeidet kolléganőknél, ami meg ugye megint lényegtelen, hiszen cégen belül nem csajozunk.

2023. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok: Te meg mondd róla, hogy úgy sejted biszex. :D

OK, ez gyerekes, de kb. pont ugyanannyi értelme van, mint annak amit ő csinál. :D

2023. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek már csak ilyenek.Ha kilógsz a sorból,ráadásul nem is vagy életrevaló,hogy megvédd magad,visszavágj,akkor könnyen kikezdenek,céponttá válsz. Próbálj talpraesett lenni.
2023. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Gyalázat..

Mi van akkor , ha fél valaki a pinától?

Nagyobb hatalma van mint a világ leghatalmasabb személyének.


Én személy szerint belehugyoznék a szendvicsébe.

30f szűz

2023. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg -lehetőleg minél több kolléga előtt-, hogy "Miért érdekel ennyire más férfiak nemi élete, tán b*zi vagy?" :-D
2023. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Állíts be egy bombázó nővel akivel egy hosszú nyelves csókot váltotok 😅

Amúgy meg nagyívben lesz.rnám mások mit pletyiznek a hátam mögött. Ki a f.szt érdekel hogy lényegtelen nímandok mit pletykálnak?

2023. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos van valami feladat, amit egy női munkatársaddal kell ellátnod. Menj oda ehhez a nőhöz úgy, hogy ott van a környezeteedben az a munkatársad, aki a fentit mondta, és mutasd be, hogy tudsz szót érteni a nőkkel is.
2023. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anno munkatársaimnak volt hasonló véleménye, sajnáltak hogy miért is nincs párom. Idegesítő volt hogy próbálták a mindenféle nőismerősüket rámtukmálni hogy "rendes lány", meg randit akartak nekem szervezni.

Pffff... nyilvánvalóan nem kötöttem az orrukra hogy már akkor is rendszeresen jártam privát orgiákra 😂 szolíd mulya mosollyal elengedtem a sajnálkozásukat a fülem mellett. Az hogy mennyit érek, mit teszek azt én tudom saját magamtól, nem túlságosan izgat benne mások véleménye. Nincs szükségem hozzá másoktól bármiféle elismerésre.

2023. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!