Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet gondolok az egyik munkatársamra, akinek van barátnője. Hogyan vonhatnám el a figyelmem róla?

Figyelt kérdés

Elég faramuci a helyzet. Egy helyen dolgozunk, de más beosztásban így átlagban heti 2x látom és akkor beszélgetünk (nem csak velem beszélget ilyenkor, hanem a csapattal is). Kb. 5 hónapja van itt, és ahogy egyre régebb óta ismerem, egyre jobban megkedveltem. Egy ilyen "csoportos beszélgetésnél" derült ki, hogy van barátnője egy elejtett félmondatból.


Azóta nagyon kellemetlenül és hülyén érzem magam emiatt.

Sajnos ez a körülmény nem volt elég ahhoz, hogy a vonzalmam iránta megszűnjön. Tippek, ötletek, nektek mi válik be ilyenkor? Hogy tudnék rá máshogy tekinteni?



2023. márc. 3. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Azt csinálsz amit akarsz. Ha vonzódni akarsz, vonzódjál.

Ne görcsölj már baromságokon. Szabad ember vagy.

En pl ugy vagyok ezzel ha akarom kifejezem hogy nekem tetszik vki ha nem akarom akkor nem fejezem ki.

Erről én döntök. Es teszem azt ami jolesik.

2023. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Felmondasz.
2023. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szimplán elkerülöd, ignorálod finoman és elmúlik majd. Ha nem látod és nem beszélgettek akkor az megkönnyíti a dolgot. Bepróbálkozni nála szerintem nem lenne korrekt hiszen van párja
2023. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hármas! Áh, a bepróbálkozás szóba sem jöhet, ezért is érzem magam hülyén, hogy ennyi idő után derül ki ilyen véletlenül. Most vissza fogok venni a csevegésből, remélem igazad lesz és elmúlik.
2023. márc. 3. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen!
2023. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván le leszek pontozva, de akkor sem értem az ilyet. Nem csak nálad, másoknál sem. 1. mielőtt elkezdesz többet gondolni rá, elkezdesz vonzódni hozzá, a saját érdekedben illő lenne képben lenni azzal, hogy van-e párja. 2. Tudod párja van, mégsem szünt meg a vonzalmad, ahogy te fogalmaztál. És ilyenkor te vajon mire gondolsz, mikor rá gondolsz? Reálisan? Hogy ő a nap, munkaidő végén szépen hazamegy a párjához, akit feltételezhetően szeret, beszélgetnek, közös programot szerveznek, éldegélnek, szeretkeznek? Vagy csak a kiszemeltedről ábrándozol, hogy milyen jó lenne, ha...... stb., stb., akármi?

Egyedól a saját agyadat kellene halyre rakni. Párja van? Mégis mi szeretnél lenni? Örök második a szerető szerepében? Vagy dobja a párját, ilyen olyan oknál fogva és máris valóra válhatnának az ábrándjaid? Ami 1 ki tudja hogy alakulna, 2 ha jönne egy következő kolléga, akinek szintén nagyon szimpatikus lenne, akkor majd miatta dobna téged?

A történet egyszerű: az álmaidat, ábrándjaidat verd ki a fejedből. Rakd rendben az agyadban, hogy ő egy kolléga, aki foglalt és maradj csak a munkatársa. Nem kell többet gondolni annál, mint ami van.

2023. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Rakd rendben az agyadban" A kérdésem arra vonatkozott, hogy hogyan tegyem ezt?! Emiatt adtam piros kezet, mert semmi hasznos tipp-pel nem szolgáltál, hogy ezt mégis hogyan kéne megcsinálnom. Neked könnyű, mert úgy látszik az, hogy valaki tetszik-e szerinted a párkapcsolati státuszától függ. 🤣 Le is írtad, hogy nem érted azokat, akik nem így működnek. Pedig sokan vagyunk ezzel így.

Az meg egyenesen nevetséges, hogy mindenkitől kérdezgessem meg, hogy van-e barátnője, ha netán később (?!) |Rzelmeim alakulnának ki, de azok ugye a te elgondolásod szerint úgysem fognak, mert megkérdeztem 😂

2023. márc. 3. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon buta vagy. :D Angyalom, szerinted a férfiaknak úgy általában néha néha nem tetszik meg egy-egy csinosabb, jól kinéző nő, akit utcán, bevásárlóközpontban, vagy akárhol is meglátnak? De. Viszont attól, hogy tetszik, bejönne nekik a nő, attól még lehet, hogy az általam írt utolsó bekezdést alkalmazzák, ami neked nem szolgált hasznos tanácsként.

Úgy csináld, te elég buta, hogy nincs ábránd, képzelgés, munkatárs aztán pont. :D

Egyébként meg el tudom képzelni melyik része nem tetszhetett az írásomnak. De képzeld el, igen, a párjával csókolózik, ölelkezik, szeretkezik, neki mondja, hogy szereti, vele tervezi a jövőjét, veled meg legeslegjobb esetben is cicázik egy kicsit a munkahelyen, vagy még azt sem. Ezeken kivül még úgy tudod rendbe tenni az agyadat, hogy nem gondolsz bele többet semmibe, mint ami van.

Egyébként remélem nem sűrűn jársz pl tömegközlekedéssel, vagy nagyobb, forgalmasabb helyeken, mert ha minden neked szimpatikusabb, neked tetsző pasiért kérdést fogsz ki irni, úgy hogy a másik fél okot sem szolgáltatott erre, háááát angyalom, kemény életed lesz és sokat fogsz sírni. Kicsit lazábban. :D

2023. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

A lepontozásod meg pont nem érdekel. :D

Ui: tényleg nagyon buta lehetsz, ha beszélgetések közben nem tudod úgy írányítani a beszélgetést, kérdést, témakört, hogy meg tudd a választ egy ilyen lényeges kérdésre. :D :D

2023. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!