Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnője vajon, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője vajon, ha ezt csinálja az egyik férfi munkatarsam?

Figyelt kérdés
A fiatal gyakornok lányokat a cégnél beköveti instán és lajkolgatja a képeiket. Üzenetet nem tudom írt e, nekem legalábbis nem. Mást nem követ be instán, csak a csinos gyakornok lányokat. Szerintetek lehet azért emellett a viselkedés mellett barátnője? Vagy tuti szingli a csávó?
2020. márc. 28. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy féreg vagy kanos szingli. Egyik sem egy főnyeremény
2020. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a rosszabb, ha barátnő mellett csinálja, vagy az, ha mindenkiben potenciális esélyt lát.
2020. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most ezt nem úgy kell elképzelni, hogy 20 lányt bekövet, nincs olyan sok gyakornok lány... 3-rol tudok (akiket bekövetett, engem az első napján, nem is beszéltem vele kb semmit, csodálkoztam is, hogy így külön rám keresett, hiszen semmi közös ismerősünk nem volt). Azóta láttam, hogy másik két lányt aki ott dolgozott követ, láttam belajkolta pár kepuket. De fiúkat nem találtam, hogy követne instan. Tegyük fel, hogy egy jó érzésű, normális férfi, akkor nem csinálná ezt ha van barátnője igaz?
2020. márc. 28. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani.

Hányan megcsalják a párjukat? Tehát simán elképzelhető, hogy van neki és mellette csinálja ezt, de az is elképzelhető, hogy az a cél hátha sikerül valakit felszedni.

2020. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha normális lenne (tegyük fel, hogy az!!), akkor nem csak a csinos csajokat kovetné be instán, hanem mondjuk más srácokat is, ha van barátnője. (Vagy a csajokat se követné)
2020. márc. 28. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt se tudom mi a sz.r az a bekövet...

De..

Ha normális lenne...

És ha valóban férfi lenne...

Akkor az ismerkedésnek lenne egy egész egyszerű és világos módja.

Jaja...tudom, őskövület vénasszony vagyok..Pedig nem.

Ha valaha is bekövetnének vagy mi a halál, azonnal kikövetném,ha van ilyen.

De amúgy ja.. Ha nincs barátnője és pont bejössz és összejössz neki, akkor majd együtt nyomjátok a telefont, meg az instát meg az összes ilyen királyságot..és szerintem jól meglesztek.

Amúgy tuti szingli csávó

2020. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a gyakornok lányokat én is bekövetném:) de nincsenek itt egy darab se.


Lehet ő is kan-tárból szabadult be egy tyúkólba és most élvezi a helyzetet. :)

2020. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: xddddddddddd
2020. márc. 28. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb is, az egyik ismerősöm pl. azt mondta, hogy ő amikor bemegy reggel a munkahelyre, mindig megnézi a nőket, hogy tojósak-e. Amúgy attól, hogy valakinek van barátnője, még nyomulhat lányokra, mint ahogyan egy egyedülálló férfi is lehet visszafogott. Persze rendes ember párkapcsolat mellett nem nyomul senkire, de hát...
2020. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!