Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 2 hónapja ismerek egy fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ismerek egy fiút /munkatársam/ viszont van baratnője évek óta , és egyre többet beszélgetünk a munka helyen a szexről és néha mondja dejo lenne kiverni meg ilyenek és hát? olyankor egybol fel áll a farkam rá kicsit éazrevettem rajta hogy,

Figyelt kérdés
Lehet vevő lenne a dologra szerintetek hogy csináljam? Le akarom szopni vagy kiverni neki kérlek segítsetek 20f voltam

2022. nov. 19. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Amíg barátnője van, sehogy.
2022. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
hat legközelebb vesd fel neki ha ilyeneket mond,hoyg verjük ki a wc be..aztan jo közel lesz hozzad kapd el..en megtenném
2022. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj abba sztm már nem menne bele :(
2022. nov. 19. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja jó lenne kiverni, azt válaszolnám hogy nekem is ott jár az eszem. Aztán amikor beszélgetünk róla feldobnám hogy verjük ki együtt.

Már volt rá példa és összejött.

2022. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy neked is lenne kedved. Verjétek együtt, majd amikor már felizgult, fogd meg neki és verjed. Ha feláll a farka, el akar majd élvezni, hagyni fogja.
2022. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!