Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Külföldre készülők (20 és 25...

Külföldre készülők (20 és 25 év között), van kedvetek beszélgetni? 23/L

Figyelt kérdés

Pl hova mentek, milyen nyelven beszéltek, hogyan készültök rá, voltatok-e már a célországban ezelőtt, hogyan találtatok ott munkát (ha már van), stb.

Csak hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, akár ugyanoda tervezünk költözni, akár nem. :))


Privát üzinek sem vagyok ellene, de ha nyilvánosan beszélgetünk, hátha valakinek a jövőben segíteni tud majd ez a kérdés. :)



2022. aug. 28. 16:53
 1/3 anonim válasza:
Melyik országba készülsz? :)
2022. aug. 28. 21:57
 2/3 anonim válasza:
Én egy igazi nemzetközi stílussal megáldott Úriember vagyok, 198 centiméter magas, hihetetlenül intelligens és sportos. Radiológusként végeztem én saját magamat a Sugárzás Atyjának nevezem, hiszen jómagamnak is olyan kisugárzásom van, hogy egyből megreccsennek bármerre járok a világon, rám az első pillanattól felnéznek az emberek, bármelyik országban. Az Egyesült Királyságban praktizáltam 1 évig, de meguntam az egészségügy siralmas állapotát és a tényt, hogy a kivizsgálásra jelentkezők intelligenciahányadosa olyan alacsony volt, hogy szó szerint megszédültem ha kommunikáltam az átlag angolokkal. Miután befejeztem a ténykedésemet Angliában továbbléptem egy fejlett országba, Kuvaitban tartottam egyetemi előadásokat Sugárzástan és Orvosi diagnosztika témakörben, valamint nemzetközi konferenciákon vettem részt folyamatosan akár bírálóként vagy előadóként, hiszen nehezebb tőlem komolyabb szakembert találni a szakmában. A h-indexem és az impaktfaktorom az egekbe szállt a folyamatos tudományos munkám hivatkozásai miatt ráadásul arabul is megtanultam beszélni az anyanyelvi szintű angol, német és magyar nyelvtudásom mellett hiszen hatalmas tehetség vagyok. Én nagyon sok országban fordultam meg a konferenciák és a nyaralásaim miatt és azt kell mondanom, hogy a lehengerlő megjelenésem, emberfeletti intelligenciám, török pacekom és az előkelő öltözékemnek hála mindenhol kimagasló bánásmódban részesítettek. De ezt el is vártam mindenhol, hogy egy ilyen rendkívüli egyéniséget, mint én vagyok a körülményeknek megfelelően kezeljenek
2022. aug. 29. 03:36
 3/3 anonim válasza:
Jelenleg Magyarországon tartozkodom képzések miatt. Éltem Németországban, Franciaországban, Ausztriában, Kolumbiában(jelenleg is itt). Angol, német, olasz, francia, spanyol. "hogyan készültök rá" Itt pontosan nem értem mire gondolsz. A nyelvtanulásra hogyan készülök, vagy hogy mit viszek magammal mikor elindulok? "hogyan találtatok ott munkát": Sehogy. Nem hiszek a munkavállalásban, főleg nem egy külföldi országban. Egyrészt sok országban elég macerás ez az egész. Sok papír szükséges hozzá és azt se biztos hogy megkapod a pénzed, bejelent -e etcetc. 24F
2022. aug. 29. 16:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!