Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek annak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak ha egy férfi sokára tud csak elmenni?

Figyelt kérdés
Akár szex közben akár ha magának csinálja.
2023. máj. 3. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az fordult elő, hogy sokszor tartotta vissza és ilyenkor nagyon nehezen megy el.
2023. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régen szimplán ehhez voltam szokva.

Az első barátnőmnél gond is volt ez, mert hiába volt nedves, a nagyon hosszú szex kidörzsölte, meg zavarta, ha már inkább leálltunk, de még nem mentem el.


Mára szerencsére sokat fejlődtem, 5-10 percre is le tudom vinni, bár még mindig szeretem elhúzni, de már nem 1.5-2 óra.

Sokan azt hiszik álom szex az 1-2 óra, talán 1-1 alkalommal jó lehet, de heti 2-5 már elég sok tud lenni a puncinak, főleg orálnál és análnál még zavaróbb.

2023. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől van vagy lehet de már nekem kinos hogy alig élvezek el .Probáltam visszafogni magam hogy 1-2 hét semmi szex ami annyit javult hogy 20 perc alatt sikerült de utána megint a régi!
2023. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon nem volt ilyen bajom. Már 60 felett lehet nálam akármi. Üres a zacsi, kevés a hormon, többször akarom, mint amire képes vagyok, stb.
2023. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de érdekelne 🤣
2023. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, v. csak nem tudja magát teljesen elengedni. Fiatal koromban a sok piától jártam így, állt mint a cövek, de nem éreztem kb. semmit sem, órákon át ment a téma de közelében sem jártam a durranásnak.
2023. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. Nekem akkor volt ilyen, amikor 2-szer elmentem még szex előtt. A szexet egy idő után meg abba kellett hagyni, mert már a csaj se bírta. :D Mondjuk engem is lefárasztott fizikailag rendesen.
2023. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!