Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnék jó pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék jó pasi?

Figyelt kérdés

Szeretnék tenni annak érdekében, hogy végre engem is jó pasinak tartsanak a nők/csajok. Nyilván bizonyos dolgok adottak és nem lehet változtatni rajtuk. De van amin igen és ebben kérnék segítséget. Mik azok a trükkök amiket egy férfi bevethet? Nőknél például a magassarkú cipő miatt kerekebbnek tűnik a fenék (ha jól tudom). Nyilván férfiaknál nem magassarkú meg smink és push-up melltartó van, de valamit csak lehet tenni amivel jobban nézek ki nem?

Alkatra viszonylag sportos vagyok, sportolok is, de muszáj lesz diétáznom, mert kicsit zsíros vagyok. 179 cm, 81 kg vagyok jelenleg.

Milyen ruhákat érdemes venni a hétköznapokban? Mi az a frizura ami most megy? Egy időben hosszabb hajam volt, aztán voltam szinte kopasz is, de ezek nagyon kevés lánynak tetszenek, a többséget inkább taszítja. A borosta/szakáll szintén nem tetszik a többségnek. De mi legyen helyette?

Vannak srácok, volt osztálytársak is, rájuk nézek és tudom, hogy jobb pasinak tartják őket a csajok, sikeresebbek is ilyen téren, de nem tudnám megmondani pontosan mik azok amiért én is így látom.


Eddig csak külsőről írtam, személyiségre igazából nincs nagy probléma. Talán az, hogy elégedetlen vagyok magammal, dehát erről szól a kérdés is. Egyetemre járok, nyaranta dolgozok és szinte mindenről tudok beszélgetni mégha amúgy nem is érdekel a téma.


Illetve ami még nehézkes és ebben is jól jönne valami tanács, konkrétan az ismerkedéssel is gond van. Van, hogy túl visszafogott, “félénk” vagyok és szinte azonnal elkönyvelnek egy havernak, mert nem esik le nekik, hogy többet akarok. Máskor pedig túl rámenős vagyok, túl sok bók és egyből leesik nekik, de túl gyors a tempó. Plusz itt is közrejátszik, hogy nem nézek ki olyan jól. Mert ha álmaik pasija próbálkozna, akkor nem lenne gyors, 10 perc után már szobára mennének.


Tömören összefoglalva jobban szeretnék kinézni, hogy álljak neki? Kozmetiushoz érdemes eljárni? Bőrömmel nincs gond de szebb mindig lehet. Illetve Ti mit tesztek annak érdekében, hogy jobban nézzetek ki?



2019. júl. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek tetszel, akkor úgy tetszel neki, ahogy vagy. Gondolom igényes vagy és ápolt. :)

Ne akarj trükköket alkalmazni. Nőknél a magassarkú sem művel csodát a fenékkel, meg majd úgyis lekerül, ahogy a push up melltartó is. :) Lehet utánuk majd csalódás marad. :)

Frizurát olyat érdemes választani, ami illik az arcformádhoz. A borosta viszont szexi tud lenni. :)

Ha sportolsz is, az még jobb. Egy sportos férfi nem nézhet ki rosszul. :)

2019. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sikeres a lányoknál. Szerintem ez jön magától, akinek meg nem annak kár erőltetni, mert az erőltetett lesz, és az gáz.

Sokszor látni az utcán olyan fiúkat akik pl felzselézik a hajukat, hogy menőnek nézzenek ki, de nem áll nekik jól.

Szerintem egy normális lányt amúgy sem ez fog érdekelni (igaz hogy kevés ilyen lány van).

Meg ugye az a kérdés hogy barátnőt akarsz vagy ribiket akikel szexelhetsz.


22f

2019. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinek tetszem így is az remek dolog, de azt szeretném, hogy “több valakinek” is tetszem. Eddig két barátnőm volt összesen, komolyabb kapcsolatok voltak, és nem szabadna ezt mondani de nem voltak olyan szép lányok. Nekem pedig igényem lenne egy szép barátnőre de tudom, hogy ehhez nekem is jobban kell kinéznem.

Sport az jó dolog, imádom is csinálni, kérdés mi az az alak ami a legtöbb nőnek bejön. Ugye a sovány és a kövér általában nem jön be, és itt jön a sportosnál, hogy mi néz ki jól. Sokan már olyanra is rámondják, hogy túl izmos aki éppcsak edzeget heti pár alkalommal... ha esetleg egy ismert embert, színészt tudnátok mondani, hogy na “az az alkat mindent visz” azt megköszönném. Ami szerintem elég esztétikus az Zac Efron formája a Baywatc című filmben. Nem tudom egy ilyen forma mennyire imponál a nőknek?


Egyébként természetesen ápolt és igényes vagyok, higiéniára mindig figyelek, időszakosan otthoni fogfehérítő cuccokat is használok.

2019. júl. 7. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Zac Efron akkori formája túl izmos szerintem. Nem kell annyira leszálkásítani.

Nekem pl. Star Lord teste tetszik a Guardians of the Galaxy-ból. :D

2019. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok izmos de mégis sok lánynak bejövök. Szerintem a titka a pozitív élet, mindig vidám vagyok és kedves mindenkivel. Ez sokat számít.
2019. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően pozitív vagyok, néha túlságosan is, és persze kedves is főleg ha valakinek imponálni szeretnék. Ez arra jó, hogy viszonylag sok haverom/barátom van (lányok is), de kapcsolatra nem engem választanak.

Valaki kérdezte, hogy komolyat vagy csak egyéjszakás kalandot keresek, a válasz, hogy mindkettőt. Illetve, jó lenne szórakozni kicsit utána pedig megállapodni valaki mellett. De az se baj ha csak kapcsolat. Ha holnap találkoznék álmaim nőjével, akkor baromira nem érdekelne egyéjszakás csak ő. Viszont egyelőre egyik se jön össze, és ezért szeretnék változtatni magamon.

Azt akarom, hogy ha látok egy nagyon jól kinéző, népszerű lányt, akkor ne érezzem magam esélytelennek.

2019. júl. 7. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokban hozzáállás kérdése is. Legyél magabiztos, az sokkal szimpatikusabb. Remélem találsz egy szép, népszerű lányt. :)
2019. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most önmagad válaszoltad meg a problémát. Már eleve esélytelennek érzed magad. Kérdezz meg lányokat, hogy mit néznek meg egy pasin elöször. Engem is érdekelt, tízből kb. nyolc azt válaszolta, hogy a szemét, milyen kisugárzása van, az izmok azok csak az utolsó helyen vannak.

Mondom én vékony vagyok, régen tók sovány voltam és mégis rengeteg barátnőm volt. Ja és nem vagyok gazdag, még autóm sincs!

2019. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!