Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Komplikált" szexualitással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Komplikált" szexualitással miért olyan nehéz partnert találni, aki mellett őszintén önmagam lehetnék?

Figyelt kérdés

Biztosan valamilyen gyermekkori hiány/trauma okozza a vágyaim, de egyszerűen nem tudok beilleszkedni a "normál" szexuális kultúrába. Próbáltam, de hiába, sajnos nem megy. Voltam szakembernél, ami semmit nem oldott meg, inkább csak súlyosbította a vágyaim, miközben feltártuk.


Konkrétan 0,000001% az esély, hogy létezzen olyan nő, aki nyitott ilyenre. És ez nem pesszimizmus, hanem tapasztalat.

Nyilván, pénzért lenne, de olyasvalakivel szeretném átélni, akivel szeretjük egymást.


Nem igazán tudom elfogadni, hogy sosem lesz párom. Mit tegyek, hogy ne bolonduljak bele ebbe a kettősségebe?



2022. febr. 14. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom "komplikált" alatt valami extrém beteg dologra gondolsz.
2022. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a komplikációt?
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem általános.

A teljes csomagot már elengedtem, ha csak egy teljesülne, az is remek volna ezekből. De tényleg csak olyannal, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

2022. febr. 14. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Veled kell vmi olyat csinálni..?
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzak harapófogót vagy magadtól is menni fog?
2022. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagy a baj, de tessék:

Szerepjáték az egész. Például: Azt szeretném, hogy legyen elégedettlen a férfiasságommal. Használjon nyalószolgának és alázzon meg azzal, hogy ne is álmondjak arra, hogy ezt neki oda bedugom, mert egyrészt nem is érezné, másrészt nem is érdemlem, és mivel ilyen kicsi, tulajdonképpen jobb lenne, ha királynő lennék, többre vihetném. Aztán kényszerítsen biszexre, a szerepjáték pedig az legyen, hogy nőt/travit csinál belőlem és elad/kiad kuncsaftoknak, akik fizetnek értem, hogy egy kis hasznot is hozzak.

Hordasson velem erényövet, fenekeljen, dugjon meg minden nap és néha kezeljen babaként, akit pelussal hagy az ágyban aludni. Nyilván nem belemocskoni szeretnék, csak érezni a kiszolgáltatott pici érzést. És az is még vágyam, hogy az emlőjét szopizhassam.


Soha nem akarom használni a péniszem, nem akarom, hogy a szájába vegye és semmi ilyen hagyományos.

Nem izgatnak ezek a dolgok sajnos.


Szégyellem minden részét, de nem tudok ellene tenni.

2022. febr. 14. 18:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy hülyeségeket beszélsz inkább áruld el mi bajod van.
2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lol csak ennyi? Smpixie ilyen faszikkal van tele.
2022. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi, akkor erre a csak ennyivel miért nem találok partnert 15 éve?
2022. febr. 14. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember egy társat keres, aki valami pluszt nyújt neki. Az nem plusz, hogy meg kell téged alázni. De, még így is találhatsz ilyen nőket, viszont elég kevés van belőlük, ezért elég sokat is kell nyújtanod.
2022. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!