Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Komplikált" szexualitással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Komplikált" szexualitással miért olyan nehéz partnert találni, aki mellett őszintén önmagam lehetnék?

Figyelt kérdés

Biztosan valamilyen gyermekkori hiány/trauma okozza a vágyaim, de egyszerűen nem tudok beilleszkedni a "normál" szexuális kultúrába. Próbáltam, de hiába, sajnos nem megy. Voltam szakembernél, ami semmit nem oldott meg, inkább csak súlyosbította a vágyaim, miközben feltártuk.


Konkrétan 0,000001% az esély, hogy létezzen olyan nő, aki nyitott ilyenre. És ez nem pesszimizmus, hanem tapasztalat.

Nyilván, pénzért lenne, de olyasvalakivel szeretném átélni, akivel szeretjük egymást.


Nem igazán tudom elfogadni, hogy sosem lesz párom. Mit tegyek, hogy ne bolonduljak bele ebbe a kettősségebe?



2022. febr. 14. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy meleg vagy? És azért torzítod ezeket a dolgokat ennyire el, mert valamilyen gátlás miatt (neveltetés, vallás, stb.) nem mersz szembesülni azzal, hogy egy férfi kéne neked?

(mielőtt valaki, nem vagyok meleg, nem azért kérdezem)

2022. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen beállitottsággal nem vagy társ alapanyag ezt lásd be.
2022. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!