Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Milyen tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen tapasztalataitok vannak kis mérettel? (13cm körül) SokkL rosszabb, mint az ideális mérettel? (18cm körül)

Figyelt kérdés

Erről a régebbi kérdésről jutott eszembe:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2023. máj. 1. 13:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

Mesélnék neked kérdező két volt évfolyamtársamról.

Az egyiknek egy lókolbász mérete volt (közös zuhanyzó a koliban ugyebár). Viszont egy nyüzüge, balfék volt aki összetojta magát ha hangosabban rákiáltottak, rendkívül esetlenül próbált bármit is kezdeményezni bulikban. 0 db nője volt, szerintem szűzen hozta le az egyetemet.

A haveromnak nem volt sokkal nagyobb mint egy virsli (többes akcióban láttam). Viszont egy vagány, belevaló, nagydumás pasi aki élen járt minden buliban, hülyeségben s nem sz.rt be az árnyékától. Piszok jó csajai voltak végig (most két gyerekes boldog családapa).

Na most akkor te melyik szeretnél lenni? A lókolbászos balf.sz aki csak a markát látja, vagy az átlagos/kis méretű aki sorban dugja a jobbnál-jobb csajokat?

2023. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#22 egy virsli nem olyan rövid. Ha vastagságra értetted akkor oké. De ez az érvelés akkor is hibás.
2023. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#23 az érverés lényege hogy nem a méretedtől függ mennyire leszel sikeres a nőknél.
2023. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

#21

Akkor ne érezz együtt. Az empátia ritka, főleg ha olyanról van szó, ami nem történhet meg veled.


#22

Megint a balfsz nagyfarkú vs ügyes kisfarkú... Most akkor átlagos (16cm körüli) neki vagy kicsi (13cm körüli)? Vagy virsli hosszú, ami simán lehet 18cm is?

2023. máj. 3. 17:32
 25/32 anonim ***** válasza:
19# Férfiként is teljes mértékben egyetértek veled!
2023. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
2023. máj. 5. 10:06
 27/32 anonim ***** válasza:
🤦 ennyi mantrakirályt
2023. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%

Arra azért kíváncsi lennék, hogy gyakorin miért kap gutaütést a nők többsége, ha szóba kerül a méret, és miért üvöltöznek gyűlölettel, és akarják erőszakosan meggyőzni a többieket, hogy nincs jobb a kicsi pénisznél, sőt, odáig merészkednek, hogy a nagyfarkú férfiakat is kioktatják, hogy miért szerencsétlenek egytől-egyig, és miért nincs nőjük. :))

Meg természetesen a szokásos sztorik, hogy ismerősnek hatalmas van, de egy nyüzüge loser (haha), bezzeg a másik ismerősnek 9 centi, nagydumás, belevaló srác, tele van nővel. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Ha egy nőnek a kicsi felel meg, akkor az az ő dolga, örüljön neki, hogy nem érheti csalódás, sőt, biztosan sokszor előfordul ezeknek a nőknek a hálószobájában, mikor meglátják az aktuális fickó farkát, összecsapják a tenyerüket, hogy "hála istennek milyen kis picike a fütyülőd :) te, béla, én úgy örülök :))", elhiszem, hogy van ilyen.

De azért ne kapjatok már gutaütést, és sírógörcsöt, mert a nők nem egészen elhanyagolható százaléka meg a kifejezetten nagyot szereti, és mindig reménykedik, hogy végre esetleg lát olyat is, és attól sem, hogy bizony a férfiak 1-2 százalékának kifejezetten nagy a farka. Ez miért zavar titeket?


Mi oka van annak, hogy ez bennetek ekkora frusztrációt szül? Ez olyan, mintha üvöltöznétek, hogy minden férfi a picike, lapos melleket szereti, és amelyik nőnek meg nagy, esztétikus, feszes mellei vannak az biztosan egy elmebeteg/fogyatékos/kurrva, és "minden nagymellű nőt sajnáltok".

Aki meg nem ért veletek egyet, az nyilvánvalóan incel, meg szűz, esetleg egy b@szatlan nő.


Rendesen meghibbantatok ti gyakori előtt, az fix. :)

2023. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%

#10


"Akinek az átlagnál nagyobb van meg abban, hogy engedje már el ezt a mérettémát, mert nem lesz önmagától a centiktől nője. "


te is teljesen meg vagy hibbanva :)

nekem kifejezetten nagy, vastag farkam van, és soha egy pillanatig nem okozott gondot, hogy legyen nőm, akár barátnő, akár csak amolyan összejárós dolog. te tényleg úgy képzeled el az életet, hogy aki egyáltalán "merészel" hozzászólni a méret témához, az nem jut nőhöz? hol éltek ti? miféle eltorzult, megborult téboly szüli ezeket a kretén gondolatokat?

nyilvánvaló, hogy beleszólok a témába, amikor egészen-egészen más tapasztalásaim vannak az elmúlt 20 évben, mint amit itt hörögtök megállás nélkül. körülbelül 35-40 nővel volt dolgom eddig, és túlzás nélkül a 90 százalék már mikor meglátta a farkam fülig ért a szája. olyanra pedig még véletlenül sem emlékszem, aki közölte, hogy "de káááár, hogy nem picike a fütyid :( na szia :((((((((". gondolom ezek ti lennétek, ugye? kikérnétek magatoknak, hogy nem minden fickó tacskóméretű angyalbögyörővel rohangál, mi? :)) majd ti eldöntitek, hogy mihez kezdjenek a nők a nagy farkakkal, sőt! tiltsuk ki a nagy, vastag péniszt a világból, mert erzsike gyakorin úgy akarja, és kár lenne, ha erzsike idegállapotba jönne.


arról már nem is beszélve, hogy rengeteg olyan póz van, amiért a nők megőrülnek, és fizikailag ki-vi-te-lez-he-tet-len még 15 centivel is. honnan formáljátok ti a jogot arra, hogy emberek személyes tapasztalásait hazudtoljátok meg, csak azért, mert nektek kicsifütyi kell?

szex közben pl. soha meg sem fogom a farkam, mert betalál a helyére, mert van kellő vastagsága, súlya(!), és kb. a köldökömet veri, olyan erővel áll fel. elképzelni sem tudom, hogy az miért lenne jó, hogy egy kis izét két ujjal gyűrögetek a nuniba félénken, és kérdezgetem közben a nőket, hogy "bent van már, vagy már ki is jött, a csoda-mini-kukika? :)"

a nők többsége pl. imádja, ha össze tudja zárni a combjait szorosan, miközben bennük van a farkam, én meg a combjaik külső részéig nyitom szét a combjaimat. csináld már meg ezt 12 centis kukival :)) pláne állva, a falhoz támaszkodva.

vagy ott van pl. a szopás. látni a nőkön, hogy imádnak két kézzel ráfogni (mármint hogy az egyik kezük fölött van a másik), és még így is ott van a hatalmas, vaskos makk, amiben gyönyörködhetnek.


ha ti hörögve, gyűlölködve elmondhatjátok, hogy miért jó a picikuki, hadd mondhassák már el a nagyfarkú férfiak is, hogy miért jó a nagy farok.

valószínűleg az téveszt meg titeket, hogy századannyi nő tud csak beszámolni nagyfarok-élményről, ugyanis statisztikailag a férfiak összesen egy százalékának nagy a farka. ettől még ez a "jelenség" létezik, és nem kell ám lehurrogni azokat a nőket, akik erre vágynak. valószínűleg volt már egyszer ilyesmiben részük, és rájöttek, hogy mi a különbség.



kiskukisok, nagykukisok, peace! :)

2023. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Előzővel maximálisan egyet tudok érteni, csak sokaknak fáj az igazság. Nyilván nem a méret az egyetlen faktor a szexben és sok féleképpen lehet jól szexelni, de az egy hazugság, hogy a nagy farok nem jó. Megvannak a maga hátrányai is, de minimális azoknak a nőknek az aránya akik tényleg nem tudnak hozzá alkalmazkodni egyáltalán, még hosszú előjáték árán sem.


Szintén nagy farokkal rendelkezem, 20+ méretem van, vastag. Hasonlóan azt tapasztaltam, hogy már attól elmosolyodnak a nők, ha meglátják. Persze a legtöbb eljátssza, hogy "úristen, hogy fog ez beférni" és persze aztán szinte mindig befér és imádják. Az egyetemen szinte híre ment a lányok között, hogy mekkora farkam van és több lány konkrétan magától jelentkezett. De ebben nem csak a farkam mérete az egyetlen faktor persze, ismerkedni is kell tudni, igényesnek kell lenni, tudni kell kommunikálni, de ha az alap szimpátia és vonzalom megvan, akkor a lányokat, nőket igenis érdekli a nagy farok. Még az egójukhoz is rengeteget hozzá tud tenni, hogy a pasijuknak nagy a farka.


Ettől még érhető őket negatív élmény és csalódhatnak, de attól mert még valakinek nagy a farka, az nem jelenti azt rögtön, hogy lúzer is lesz, vagy béna lesz az ágyban. Nyilván csak úgy mint nagy farokkal, szexuális kultúrával is kevesebben rendelkeznek, de van akiben megvan mind a két tulajdonság, csak ritka. Ha ez megvan, azzal rendesen oda lehet láncolni egy-két lányt az embernek maga mellé, mert a jó szexet és a nagy farkat nehezen tudja némelyik eldobni magától.


Volt több csaj, aki valósággal rajongott a nagy farkamért, kicsit már nekem volt kellemetlen, mintha nem is én érdekelném őt, hanem a farkam, olyan mint amikor a férfiak a nagy mellekért őrülnek meg. Sokszor szóba hozták, poénkodtak vele, vagy írtak messengeren hogy kívánják és küldtek padlizsán emojit, stb... Jó pár egyéjszakás kalandom volt Tinderről, amiben nagy szerepet játszott a méret is, sokszor a beszélgetés elején tisztáztam, hogy csak szexet keresek és finoman utaltam a méretre és volt aki nem válaszolt vagy törölt erre, de nagyon sokan sokkal kíváncsibbak lettek. És sosem csalódtak.


Több olyan szitum volt még, hogy olyan lányok akikkel évek óta nem beszéltem mert kapcsolatban voltak, azok a szakításuk után szinte azonnal felkerestek, hogy jó lenne találkozni valamikor... Nyilvánvaló volt, hogy mit akarnak. Olyan partnerem is volt, aki a kisebb farkú párját csalta velem, de ő volt a rendes, "hivatalos" kapcsolata, csak épp szexuális kielégülésért hozzám jött át hetente.


Persze, voltak olyan helyzetek is, amikor túl nagynak bizonyultam, vagy fájdalmat okoztam, esetleg valaki nem engedte magába. De összességében több az előnye mint a hátránya, a nők imádják, ha ügyesen bánik vele az ember. Nagyon sok olyan póz van, amit csak nagy farokkal lehet jól kivitelezni és elkerülhető vele hogy túl mélyre hatoljon vele az ember, a vastagság pedig egy olyan dolog, hogy azt szinte tényleg minden nő imádja. Eleve a punci úgy van kitalálva, hogy könnyen táguljon.


Az, akinek kisebb farka van, meg kell tanulnia jól kompenzálnia, de ez egy álhír keltés,hogy a nagy farok nem jó. Ahogy előző említette, szó szerint hallottam vissza én is csajtól, partnerem szájából, hogy igenis sok lány imádkozik, hogy bárcsak végre belefutna egy igazán nagy farokba. Vágynak rá a nők, és amikor először húzzák le a nadrágod, akkor nem azt kívánják, hogy huh reméljük jó kicsi lesz, hanem hogy huh reméljük, hogy legalább az átlagnál nagyobb lesz.

2023. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!