Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta megszületett bennem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megszületett bennem a felismerés hogy a nők döntő többsége mennyire undorító lény(tisztelet a kivételnek), azóta kevésbé is kívánom a női testet szexuálisan. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az undorító alatt a következő dolgokat értem, az összes tisztelet a kivétellel érvényes:

- dolgozni komolyabban egyik sem akar, ezért gazdag pasi kell

- csak 10/10-es chad pasik a jók, de ma már azok sem sokáig

- a legrondább nők sincsenek tisztában a saját szintjükkel

- döntő többségben csak azért létesítenek kapcsolatot, hogy a béta-papucstól is kapjanak anyagi/lelki gondoskodást amíg nem jön egy "igazi"

- soha semmi nem elég jó nekik, se pasi, se pénz, se kocsi

- az online-dating hozzáféréséhez a nők kiválaszthatják kedvükre a legjobb külsővel rendelkező pasikat(felső 10%), a többi hoppon marad, vagy béta pótlék lesz

- csak külső alapján válogatnak: egy sokéves kapcsolatot képesek egy pillanat alatt a kukába dobni egy jöttmentért, csak a külseje miatt(arc)


Nem, nem incel vagyok, voltam már nőkkel, de egyre jobban megerősítik bennem a személyes és közvetett példák is a fentebb leírtakat, de még sorolhatnám bőven az okokat.

És ezek tudatában már ott tartok hogy nem is kívánom már annyira a másik nemet. 27F


2023. ápr. 20. 00:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván erre nem nagyon lehet, és nem is kell érdemben válaszolni, viszont annyira furcsának tartom, hogy minden egyes nőgyűlölő egyed létszükségletnek érzi, hogy gyűlöletbeszédeket fogalmazzon meg a nőkről...

Sokféle gyűlölet létezik a világon, viszont egyik másik fajta sem von maga után ilyen infantilis, értelmetlen panaszáradatot, mint amikor egy férfi gyűlöli a nőket. Szabályosan ki KELL írnotok magatokból a frusztrációt, mert amúgy nem tudjátok kezelni ezt magatokban, miközben minden más frusztrációt képesek voltatok megtanulni kezelni (legalábbis valamennyire).

Nem tudom hogy ez miért van így; talán a nő = anya kép miatt...? A nőkkel szemben mindig is gyerekes szintű vágyaitok lesznek, márpedig ha nem elégítik ki a nők ezeket a vágyakat, akkor visszafejlődtök gyerekké, aki képtelen racionálisan gondolkodni, és kontrollálni az érzelmeiteket.

Ilyenkor megy az, hogy "juj fúj minden nő felszínes, és gonosz, és üres lelkileg, és lusta, és haszontalan, és csúnya, és undorító!!!!! Ha nem lennének felszínesek és gonoszok és üresek lelkileg és lusták és haszontalanok és csúnyák és undorítóak, akkor a gondomat viselnék, és fontos lennék nekik, de mivel hidegen hagyom őket, ezért bennük van a hiba!"

Ami jah, valamennyire logikus gondolatmenet, ha egy anya-gyerek kapcsolatról van szó, de elég bugyutaság a teljes női nemre ráhúzni.


Na mindegy....

Éljél csak az álomvilágodban, kisgyerek. A nők nem dolgoznak, hanem csak milliárdos férfiakkal tartatják el magukat, es ezeket a férfiakat igazából utálják, és alig várják, hogy valaki jobbra cserélhessék le őket.

Nézzél erről sok-sok youtube videót, és még véletlenül se mozdulj ki a lakásodból, és legyél aktív tagja a társadalomnak.

2023. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 GFman ***** válasza:
68%
#21 Én nem érzem magam nőgyűlölőnek,nem is szoktam szájkaratézni ezzel kapcsolatban különböző fórumokon,nem ez az életem. Ráadásul több nő munkatársam van, mint férfi, elég rosszul jönnék ki a munkahelyen, ha ilyen problémáim lennének.De amit a 13. hozzászólásban leírtam azt fenntartom, tapasztalat alapján.Ha 10-ből min. 6 alkalommal ezzel szembesülök, akkor sajnos lehet valamennyi alapja.
2023. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
Akkor neked férfi kell😁😁😁
2023. ápr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!