Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta megszületett bennem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megszületett bennem a felismerés hogy a nők döntő többsége mennyire undorító lény(tisztelet a kivételnek), azóta kevésbé is kívánom a női testet szexuálisan. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az undorító alatt a következő dolgokat értem, az összes tisztelet a kivétellel érvényes:

- dolgozni komolyabban egyik sem akar, ezért gazdag pasi kell

- csak 10/10-es chad pasik a jók, de ma már azok sem sokáig

- a legrondább nők sincsenek tisztában a saját szintjükkel

- döntő többségben csak azért létesítenek kapcsolatot, hogy a béta-papucstól is kapjanak anyagi/lelki gondoskodást amíg nem jön egy "igazi"

- soha semmi nem elég jó nekik, se pasi, se pénz, se kocsi

- az online-dating hozzáféréséhez a nők kiválaszthatják kedvükre a legjobb külsővel rendelkező pasikat(felső 10%), a többi hoppon marad, vagy béta pótlék lesz

- csak külső alapján válogatnak: egy sokéves kapcsolatot képesek egy pillanat alatt a kukába dobni egy jöttmentért, csak a külseje miatt(arc)


Nem, nem incel vagyok, voltam már nőkkel, de egyre jobban megerősítik bennem a személyes és közvetett példák is a fentebb leírtakat, de még sorolhatnám bőven az okokat.

És ezek tudatában már ott tartok hogy nem is kívánom már annyira a másik nemet. 27F


2023. ápr. 20. 00:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
😮😮😮
2023. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Rendellenes, hogy ez a fajta szorongás csökkenti a nemi vágyad.


Az természetes, hogy a nők törekszenek a legjobb génállományú, státuszú férfiaktól történő teherbeesésre, ez szükséges a faj legjobb minőségben való fennmaradásához ahogy az is hogy a férfiak törekszenek minél több nőt teherbe ejteni. Nem kell ezen meglepődni, sem undorítónak nevezni másokat. Ez csak biológia.

2023. ápr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem normális.

Attól még hogy nem vagy szűz, incel (=akaratlan cölibátusban élő rövidítése) vagy, hiszen senkinek nem kellesz, ami hatalmas szorongást vált ki belőled. Egy álomvilágban élsz, és mindenki hibás, kivéve persze te. Gondolkodj el egy kicsit.

2023. ápr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Valós elemeket tartalmaz amit írsz.


#2 marhaságokat ne beszélj! Már ott hazudsz hogy a “legjobb génállományú” szerinted amit a ma embere összezabál - és akinek minél több pénze van, annál kevésbé létezik tudatosan - az javítja a génállományát?

A nők reprodukálják magukat, majd 3 pillanat alatt földhözbãszódnak, mert felteszik a kérdést, hogy boldog vagyok így??? Ja, nem. Pedig minden meg van amit akart, de nem, még se vagyok boldog, de ha nincs ló, jó a szamár is!

A maiakat meg pénzzel lehet lenyűgözni.. mert hát erősebb kutya bãszik, de utána meg máshoz járnak dugatni magukat, mert az jobb, de onnan meg jön a lè, amíg le nem bukik, majd megint keres egy másik pénzes palit, aki egy darabig eltartja, persze gyakorlatilag mellette ezer ilyet megkaphat a pasas, szóval nem igazán tudja mivel maga mellett tartani. Generálják maguknak a saját lelki nyomorukat, ha nincs problémájuk, akkor csinálnak maguknak!

Nő dióhéjban!

2023. ápr. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen csak kerülnöd kellene ezt a típust. Vannak normális nők is, csak azokba nem fogsz bele botlani 1 szórakozó helyen.
2023. ápr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem normális. Ahogy te sem vagy az. Az egész irományod egy színtiszta inceles konteo, minimális valóságtartalommal.

De nem vagy egyedül, a 4-es ugyanolyan hibbant mint te.

A nők nem ilyenek ahogy leírtad (kevés kivételtől eltekintve).

Szimplán csak nem állnak szóba a hozzád hasonló ostobákkal, akiknek egyszerűbb másokat (pl a nőket) hibáztatni, mint rájönni, mi a baj veletek.

2023. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2%
#6 legalább magadra ismertél.
2023. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
2es! Nem, nem akarunk minden nőt teherbe ejteni, legfeljebb csak dugni velük.
2023. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

A #2-es azért téved, mert ma már van fogamzásgátlás. A nők nyugodtan szexelhetnének kevésbé prémium férfiakkal is, ennek semmiféle következménye nem lenne. Sőt! Valójában csak jobb lenne a világ mindenki számára.


A problémát az jelenti (kb. ugyanaz a szitu, mint a harmadik világ túlnépesedése kapcsán), hogy van egy megoldásunk felnőtt, érett, tudatos embereknek, majd ezt beleillesztjük egy olyan közegbe, ahol kb. paleolit szempontok szerint működik az emberek döntő többsége. Valójában a nyugati világban fogamzásgátlót nem lenne szabad kiadni a nők jelentős részének, mert így sem ők, sem a férfiak semmiféle felelősséggel nem tartoznak a szex iránt.


A tisztelt kérdező meg az incelek ott tévednek, hogy egy olyan világban, ahol ők is érdemben hozzáférnek a szexhez, ott annak könnyen az lehet az ára, hogy el kell venni az első három nő valamelyikét, akivel kolbászol. Hiszen másnak akkor hogyan jutna nő? És abban a világban sem palvinbarbi fog az ő farkukra jutni, ó, nem.

2023. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
Igen, kerdező. Igazat adok neked. Én abban a nőben csalódtam a legnagyobbat, akiért a tűzbe tettem vna a kezem. Pont neki a 21eves kolleganője meg baszik a kollégával, miközben a palija külföldön van dolgozni , és meséli h emennek nagyobb a fasza. Ilyen a nők nagy része. De attól a szex az jó😀
2023. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!