Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem fura vagy ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura vagy ezzel más lány testvérrel rendelkező srác is szembe került már?

Figyelt kérdés

Én 25, húgom 20 éves, sosem voltunk egymás előtt szégyenlősek, meg egy szobában laktunk sokáig, így az ha meztelenül láttuk egymást sosem váltott ki semmi reakciót.

Legutóbb mikor termálba mentünk a családdal, szüleink együtt öltöztek meg mivel még egy öltöző kabin volt azon kívül szabad így mi is egyben öltöztünk (mint előtte mindig), de az előtte az kb egy éve volt utoljára.

Amikor mindketten elkezdtünk vetkőzni akkor nekem elkezdett felállni, ultra kínos pillanat volt számomra (főleg hogy a hugomra áll fel???) ő meg csak kinevetett és megkérdezte hogy ilyen rég voltam csajjal? Kb el tudtam volna süllyedni, utána alig mertem a szemébe nézni. Termálozas közben meg mintha élvezte volna a helyzetet tette előttem magát folyamatosan (a víz alatt igaz, de volt hogy így is felállt…) természetesen visszaöltözni mar nem egy kabinba mentünk.

Tudom beteg ez az egész de nyugtassatok meg kérlek hogy nem én vagyok az egyetlen aki hasonló helyzetbe került. Miért tehetett rá meg egy lapáttal?


2023. ápr. 19. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy…
2023. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy kor ami betöltése után kizárt volt, hogy egymást ruha nélkül lássuk így nem történhetett ilyesmi!
2023. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez mással is megesik meg ha nem is akarja.

De mit csinált a viz alatt?

2023. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

#3 Ez itt kérdés. A lényeg lemaradt.


Előfordul ez haver. Inkább álljon mint ne álljon. ;)

2023. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodj meg! Elég gyakori. Természetes, csak nem kell "élni az alkalommal". Nálam forditva volt, az öcsém ha egy kicsit is többet látott belölem, azonnal ágaskodni kezdett neki, de egyikünknek sem jutott eszébe, hogy szexelni kellene.
2023. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Suetonius ***** válasza:
70%

Ha tippelnem kéne, "véletlenül" bepucsított, összenyomta a melleit oldalról, stb. De majd a kérdező megmondja, most már engem is érdekel. :D

Amúgy nem hinném, hogy nagy feneket kellene keríteni a dolognak.

2023. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Semmi probléma nem történt. A helyzetet meg a lehető legdiplomatikusabban kezelte, azzal, hogy megkérdezte viccesen, hogy "ilyen rég voltál csajjal".
2023. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond nem kell túllihegni. Elég nagyok vagytok már h külön öltözzetek. Önkéntelen reflex volt, nem a hugodnak szolt hanem egy fejlett női testnek. A férfiak a látványra reagálnak.
2023. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha fejben rendben vagy, nem akarnád csinálni, tudod, hogy testvérrel nem normális akkor nopara.


A nem szégyenlősség is jó, de szerintem már bőven elértétek azt a kort, hogy ne egymás előtt öltözzetek.


Én most lettem 23, a bátyám 28. Eszembe nem jutna előtte öltözni, neki se előttem, de ha pl.: nagymama látogatóba megyünk és egy ágyba kell aludnunk nincs benne semmi fura. De nyilván vannak határok, pl.: meg se fordulna a fejemben, hogy meztelenül aludjak mellette v ilyesmi.


Szóval nem tudom vannak bizonyos kimondatlan határok vagy szabályok amiket az ember egy idő után érez és ahhoz tartja magát.

2023. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ahogy a #6os válaszoló írta, kb ezt takarta, pucsított, összenyomta több alkalommal is úgy a mellét hogy nagyobbnak tűnjön, illetve úgy harapdálta az ajkát mint amikor egy “random” csaj harapdálja mielőtt akarna valamit.. majd kb mindegyik után nevetett.

Illetve annyival még kiegészítem a történteket, hogy ma rákérdeztem nála és azt mondta csak szórakozott de mivel így reagáltam rá ezért nem ez volt az utolsó hogy húzta az agyam 😅😅 esküszöm nem értem mire jó ez az egész

2023. ápr. 19. 22:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!