Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem fura vagy ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura vagy ezzel más lány testvérrel rendelkező srác is szembe került már?

Figyelt kérdés

Én 25, húgom 20 éves, sosem voltunk egymás előtt szégyenlősek, meg egy szobában laktunk sokáig, így az ha meztelenül láttuk egymást sosem váltott ki semmi reakciót.

Legutóbb mikor termálba mentünk a családdal, szüleink együtt öltöztek meg mivel még egy öltöző kabin volt azon kívül szabad így mi is egyben öltöztünk (mint előtte mindig), de az előtte az kb egy éve volt utoljára.

Amikor mindketten elkezdtünk vetkőzni akkor nekem elkezdett felállni, ultra kínos pillanat volt számomra (főleg hogy a hugomra áll fel???) ő meg csak kinevetett és megkérdezte hogy ilyen rég voltam csajjal? Kb el tudtam volna süllyedni, utána alig mertem a szemébe nézni. Termálozas közben meg mintha élvezte volna a helyzetet tette előttem magát folyamatosan (a víz alatt igaz, de volt hogy így is felállt…) természetesen visszaöltözni mar nem egy kabinba mentünk.

Tudom beteg ez az egész de nyugtassatok meg kérlek hogy nem én vagyok az egyetlen aki hasonló helyzetbe került. Miért tehetett rá meg egy lapáttal?


2023. ápr. 19. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha azt élvezi h feláll ra a farkad es ezert húz teged, vmi nincs rendben a fejeben. Kerüld vele az erre lehetőséget adó helyzeteket. Ha komolyan folytatja, mondd neki h ez gáz és szeretnéd h abbahagyja. Ha nem hagy fel vele, kózöld h elmondod a szülőknek. Végső állomás h el is mondod. De remelhetőleg erre nem kell sor kerüljön.
2023. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezt túlgondolni, a hugi élvezi a hatást, hogy egy férfi farka feláll rá, legyen az akár a bátyja, próbálgatja a nőiességét.

Mondjuk jó firma lesz, ha ilyen kis magamutogatós 🙂

2023. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Suetonius ***** válasza:

Én se gondolnám, hogy akár vele problémák lennének. Ez egy ilyen kor a lányoknál. Egy határig nincs jelentősége, hogy tesó vagy, ha feláll rá, neki az tetszik.

Ha még jó csaj is és ennek tudatában van, akkor meg ez a megállapításom méginkább igaz.

2023. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Azt szeretné, hogy alá dörrents csak kéreti magát.
2023. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kicsit elbeszélgettem vele erről és elmondta hogy tulajdonképpen csak poénnak szánta ezt az egészet viszont az igaz hogy kinézetre eléggé az ideálja vagyok, jól esett neki hogy ilyen dolgot váltott ki belőlem és mivel idősebb is vagyok az csak rá tesz egy lapáttal mert ki nem állhatja az éretlen korabeli srácokat. Az idősebbek érdeklik igazán. Ez a beszélgetés egyszerre volt zavarba ejtő, kínos és megnyugtató, hogy csak poenbol csinálta
2023. ápr. 28. 13:55
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden oke. De mostantol kerüld a túl intim szituációkat vele. Az ördög nem alszik.
2023. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!