Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan változtassak azon,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak azon,ha csak úgy tudok élvezni ha egy bizonyos férfire gondolok közben?

Figyelt kérdés
Tehát szexelünk a férjemmel de egy másik férfire gondolok, és már csak úgy tudok elmenni . Nagyon szégyellem magam miatta. Ezzel a pasival lényegében csak köszönő viszonyban vagyunk, és ez így is fog maradni,de mégis rá vágyok gerjedve.Pedig külsőre egyáltalán nem jobb mint a férjem, részletesebben inkább ezt nen fejtem ki mert megköveznétek érte,magam sem értem miért vonz szexuálisan. Néhány hónapja tart már ez ,mit tegyek hogy újra csak a férjemtől élvezzek el?e
2023. ápr. 18. 21:22
 1/4 Mélybenyomás ***** válasza:
100%
Szerintem nehéz lesz ezt kiverni a fejedből, a vágy mindig ott lesz, de probálj a férjedre koncentrálni. Én férfi vagyok ugyan ebben a cipőben , nekem is mindig más nőn jár az agyam. Amúgy nekem sem megy , hogy kiverjem a fejemből.
2023. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megfogott a másik f@szi személyisége.
2023. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ne törődj vele, valószínűleg a férjed is más nőre gondol közben.
2023. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De miért zavar ez, hogy vannak szexuális fantáziáid?


Egy hosszú kapcsolatban vagy házasságban ez teljesen természetes és egészséges dolog, nem kell semmin sem változtatni.

2023. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!