Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A thai lányok mindig ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A thai lányok mindig ilyen ügyesen bánnak a kezükkel/szájukkal?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorit, ha érdekel valakit:

Thai masszázson már sokszor voltam, de most egy új helyre mentem teljes test masszázsra. Levetkőztem alsógatyára és bejött a szobába egy meglepően csinos 20év körüli lány. Szokás szerint rámfektette a törülközőt és utána egy mozdulattal lehúzta rólam az alsót is, ekkor már eszembe jutott, hogy lehet hogy ez egy olyan hely.


Nagyon jól átmasszírozta a testem, először hasonfekve a hátam, aztán hanyattfekve a lábam. Eléggé felizgatott, hogy amikor a combom masszírozta picit hozzáért a golyóimhoz is. Egyszer csak megkérdezte szingli vagyok-e, mondtam, hogy igen, majd rámutatott a farkamra és kérdezte angolul hogy szeretném-e. Én mondtam, hogy igen, miért is ne.


Elkezdte masszírozni a farkam jó sok olajjal. Hamar kemény merevedésem lett tőle, majd elkezdte kézzel kiverni, de valahogy nagyon ráérzett a ritmusra. Először egy, majd két kézzel csinálta. Én ekkor már eléggé nyögdécseltem. Aztán elkezdett finoman szájjal kényeztetni. Fokozatosan növelte a tempót és a mélységet, egészen a tövéig bekapta és közben a golyóim masszírozta. Teljes odaadással csinálta, szünet nélkül ezért hamar elélveztem.


Mivel rég voltam nővel és nagyon fel is izgatott, hatalmasat élveztem, vagy fél percen át jött ki belőlem. Azt hittem kiköpi majd, de végig nyelte az egészet, egy csepp sem folyt ki, pedig fekvő pozícióban voltam.

Remegett az egész testem annyira jó volt.


Még utána is szopogatta nagyon finoman és én kértem, hogy ne hagyja abba. Kérdezte akarok-e még egyet és nem győztem bólogatni. Nagyon érzékeny volt a farkam, de még nagyon kívántam. Felváltva szopogatta a golyóim és a farkam, közben a kezét is végig használta. Valahogy mindig ráérzett hova kell nyúlni, milyen tempót diktálni stb. Egyszer csak elkezdte simogatni a hátsóm, majd ujjazni a fenekem. Ez volt az első, és azt hiszem a prosztatám masszírozta mert valami hihetetlen jó érzés volt. Közben szopott is és megint elélveztem.


Utána megkérdeztem mennyivel jövök és azt mondta amennyit szeretnék, úgyhogy adtam neki egy szép nagy összeget meg megkérdeztem a nevét.

Kimenni kicsit ciki volt, mert remegett a lábam, elmentem mosdóba a többi lány a folyosón meg csak mosolygott rajta.

Kíváncsi lennék, hogy ez a lány tanulta ezt vagy csak valami őstehetség? És hogy a többi thai lány is ennyire jó?

Voltam már jó pár magyar lánnyal és meg se közelítették ezt a szintet. Azt hiszem kezdem érteni Amerikában miért divat Thaiföldre menni feleséget keresni.


2023. ápr. 17. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Thai? Akkor lehet, hogy nem is teljesen "lányok"...
2023. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ez a munkája, gondolom, csak megtanulta ezt is valakitől.
2023. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik masszázs szalon ez? Érdekelne! Szerintem nem csak engem.
2023. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lingam masszázs, azt is oktatják. hol volt és mi a csaj neve?
2023. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Budán volt. Sorry, de a többi az én titkom marad.

Inkább az érdekelne, hogy ez mennyire megszokott.

2023. ápr. 17. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
miért sajnálod tölünk? az egyetlen logikus magyarázat erre hogy csak álmodtat az egészet. mert ide nem akarod kiírni mert talán törlik az érthető. de hogy nem küldesz privit.. na mindegy jó sztori volt. van még voltál többször is ott, az hogy zajlott
2023. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam már thai masszázson, a legjobbnak tartom. De mindig fel kellett venni egy vászonruhát, és nem éppen relax, amit ott csinálnak, a 40 kilós kis nők, összetörik az ember csontjait. :D Extrát nem ajánlottak, szóval nekem kicsit szürreális, hogy léteznek ilyen fajta helyek is, ahol meg ez alap.
2023. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitalálció...
2023. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Álmodozás az élet megrontója kisgyerek. Azért, mert recska közben ilyen videót néztél, nem kell itt mindenki mást hülyíteni!

Jóéjszakát! Holnap reggel suli! ;)

2023. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyúk fel, hogy elhiszem. De akkor még mindig ott a kérdés hogy tuti, hogy lány volt?
2023. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!