Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nem érzik, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem érzik, hogy van rajtam gumi, ez csak a férfiaknak más?

Figyelt kérdés

Voltam hivatásosnál, felhúztuk a gumit és már csináltuk egy ideje, mikor rámarkolt a farkamra és megkérdezte, hogy a gumi rajta van ugye?

Ezt a lányok nem érzik, hogy gumival vagyok bennük?


2023. ápr. 16. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Negyvenes nő vagyok. Elég sok partnerem volt életemben.

Én azok táborát erősítem, akik nem érzik a különbséget a gumival és gumi nélkül történő szex között. Semmi más, vagy kellemetlen érzésem nincs se egyik, se másik verzióban

2023. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10, azért mert ő is ember, nem egy tárgy, ha nem érdekelne akkor a pénzből guminőt vennék.

A másik, meg az, hogy normálisan bánik velem, tudom nagy részét azért csinálja, mert ez a munkája, de nem hiszem, hogy az a sok-sok dolog amit az eddigi alkalmak során mondott volna az egytől egyig hazugság lenne.

2023. ápr. 16. 13:03
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Oszinten en az elejen erzem, de kozben, amikor mar baromi sikamlosak a dolgok akkor nem tunne fel nekem sem, ha lekerulne a gumi.
2023. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Érzik.
2023. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Amúgy igen.Kb az első 2 döfésig van minimális különbség, de után semmi.Mi mindig ezt az extra vékony gumit vesszük, kb mintha ott sem lenne.
2023. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem gondolkozol azon neki mi lehet jó és csináld azt amire te vágysz, neked jó. Majd írd meg kérlek ha összejön.
2023. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Összejött.

A lánynak is volt orgazmusa, tiszta nedves lett alattunk a lepedő.

Azt csináltam máshogy, hogy erősebben csináltam mindent, nem olyan kis lágyan, meg gyengéden.

Szex közben pedig amikor éreztem, hogy kezd kevésbé kemény lenni a szerszám, akkor rágyorsítottam és már jó is volt, sikerült is elmennem benne, mert eddig olyan problémám volt, hogy óvszer húzás után egyszer csak lelankadt.

2023. ápr. 17. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!