Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik más fogamzásgátló a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik más fogamzásgátló a férfiaknak, mint a gumi?

Figyelt kérdés

létezik fogamzásgátlás férfiaknak? ha igen micsoda? olyanra gondolok ami nem teszi sterillé őket. a gumival ne fárasszatok.:D

köszönöm a válaszokat.


2007. okt. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Én csak a végleges elkötésről tudok,vagyis az sem végleges, mert visszaalakulhat.

Már tesztelik a hormonális tablettát, de úgy tudom Magyarországon még nem legális, ebben egy urológus tudna segíteni.

Vannak hüvelyben használható spermicid anyagok, kupok, krémek, ezeket aktus előtt kell felhelyezni, illetve a pesszárium, bár ezt is a nőnek kell felhelyezni.

Tudom,a gumi nem egy álom, de ha nem vagy rá allergiás, némi áldozatot neked is kell hozni az öröm érdekében. Nekünk lányoknak sem fenékig tejfel az élet...

Kívánom, találj valami jó megoldást, kérd ki orvos véleményét

2007. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Nem tudom, Magyarországon alkalmazzák-e már, vagy még csak kísérleteznek vele. Utóbbi esetben jelentkezhetsz a kísérletre... ha nem félsz. Az eddigi eredmények (külföldön) jók.

2008. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!