Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nem érzik, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem érzik, hogy van rajtam gumi, ez csak a férfiaknak más?

Figyelt kérdés

Voltam hivatásosnál, felhúztuk a gumit és már csináltuk egy ideje, mikor rámarkolt a farkamra és megkérdezte, hogy a gumi rajta van ugye?

Ezt a lányok nem érzik, hogy gumival vagyok bennük?


2023. ápr. 16. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A lányok is érzik.
2023. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát a hivatásosak lehet nem érzik már, mert ők sokszor azt sem érzik, ha a farkad bennük van, és ezzel nem téged akarlak megsérteni. Nekem több olyan barátnőm is volt, akik jobban ellenezték a gumit, mint én, nekik is teljesen más érzés gumival, és gumi nélkül.
2023. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
De igen erzik
2023. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tudok gumival dugni, egyszerűen nem érzek semmit, le is lankad. Szóval gondolom nekik sem az igazi.
2023. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4, nekem is ez a problémám, illetve az, hogy fejben nem vagyok ott.
2023. ápr. 16. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

5

Ezért kell olyan nővel dugni, akit kívánsz is, felesleges prostira adni a pénzt, tapasztalatból mondom. Nem igaz, hogy a férfiaknak csak lyuk legyen, és mindegy kit dugnak.

2023. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én kívánom, rendszeresen megyek hozzá. Igaz van olyan hogy csak úgy elmegyek hozzá, nem azért mert éppen annyira kanos vagyok.
2023. ápr. 16. 12:42
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy kívánnád, ha fejben mindig máshol vagy.
2023. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt úgy értettem, hogy folyamatosan azon gondolkodom, hogy mit kellene máshogy csinálnom, biztos élvezi-e, különböző kérdések amiket hangosan nem mondok ki, stbb..

Ilyeneken aggódok közben, de tudom elég lenne csak hangot adnom ezeknek a gondolatoknak és kommunikálni közben, de ez a nehéz számomra.

2023. ápr. 16. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért érdekel hogy egy hivatásos élvezi-e? Csak a pénzedet akarja, nem élvezkedni.
2023. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!