Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj? Kb. 3 hónapja lefeküdtünk, de azt sem nevezném annak mivel nem teljesen állt fel neki. Ezért nem is szerettem volna erőltetni, mert nem szerettem volna, hogy rosszul érezze magát. Viszont azóta rendesen gond nélkül feláll neki, de mégsem történik semmi. Mindig csak orálisan csináljuk és nem merem felhozni ezt a témát neki, mert félek kellemetlen helyzetbe hozom.

Valami tipp?


2023. ápr. 13. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nem vonzod őt szexuálisan.
2023. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért csinálja orálisan?
2023. ápr. 13. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a tippem, hogy hozd fel a témát. Én nem tudom elképzelni ezt, hogy emberek csak úgy vannak, szexelgetnek vagy valami hasonló, de nem tudnak róla beszélni.
2023. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én gond nélkül beszélnék neki erről, csak félek kellemetlen helyzetbe hozom
2023. ápr. 13. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha sajnos kellemetlen kérdéseket kell feltenni, hogy egy kapcsolat előre tudjon haladni.
2023. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mit szólsz ahhoz a tipphez, hogy amikor orálisan kényezteted közben magadat is izgatod, hogy jó nedves legyél és aztán szépen váratlanul ráhuppansz a farkára?
2023. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy stresszel és fél hogy újra lelankad neki.

Szerintem is vedd kezedbe az irányítast, és ülj rá ha már jó kemény neki.

És fontos ha esetleg mégis lelankadna neki, tégy egy próbát a száddal és ha újra kemény, folytassátok..

Ha nem akkor meg bújj hozzá, szeretgesd érezze hogy nincs gáz, és valószinűleg idővel megoldódik ez közöttetek..

2023. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7/ én is pont erre gondoltam, megpróbálok én kezdeményezni
2023. ápr. 13. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Meddig fogsz próbálkozni?
2023. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek tetszel és meg akar dugni az áll mint a győzelmi zászló. Lehet hogy csak simán ideges és ez blokkolja de valószínűleg nem vagy az esete.
2023. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!