Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem lefeküdni. Mit tegyek hogy megtegye?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy orál nélkül neki nem sokat ér mert ha nem teszem meg nem vagyok kész az egész szexre mert az szerinte arról szól hogy egymásnak okozzunk örömet és én ezzel igazolom hogy hiába csinálná nem állok kész. Mit tegyek?
2018. szept. 26. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Először is, mi áll az orál útjába?
2018. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Áldd a sorsodat, hogy idejében kiderült, hogy egy alkalmatlan figurával jártál eddig.
2018. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Sz.d le végre!! Ha nem ,majd megteszi más!!
2018. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Még szerencse, h olyan pasid van, aki elfogad és tiszteletben tart, ad Neked időt.. igazi kincs egy ilyen. ( 🤦‍♀️)
2018. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Szard le és lépj tovább

Kész....

2018. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire hülye, akkor keres egy olyat, aki tényleg törődik veled. S nem csak az erdekli, hogy le legyen szopva.
2018. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Csak az érdekli, h neki jó legyen ezért zsarol azzal h addig nincs szex, mig orál nincs.

Egy ilyen gyökérrel csak egyet tudsz tenni, szakíts vele!!

2018. szept. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazabol nem zsarol, mert hat mar volt 1-2 dolog es o mindig kinyalt es tenyleg az oromet akarta nekem, ezert nem fogok szakitani hiszen o is elvarhat valamit ha megadja. De akkor is ez az oral dolog nekem nem megy
2018. szept. 27. 06:00
 9/17 A kérdező kommentje:
De egy ideje mar nem akarja mert szerinte rossz hogy o mindig oromet akar nekem en meg nem adom meg, de nem fogom dobni mert szeretem es lehet hogy joggal varja el ezt a dolgot de nem akarom megtenni
2018. szept. 27. 06:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez a zsarolás, amiről előttem beszéltek. Alapvető, hogy a szexben semmi nem kötelező, és csak azt kell megtenni, amit mindkét fél szívesen csinál. Az orál egyáltalán nem kötelező, egyik fél részéről sem. Ha ő szeret nyalni és te élvezed, akkor csináljátok. De ha csak üzleti fogásnak használja, hogy bűntudatot okozzon ha te nem teszed meg, akkor az nagyon nem a tiszteletet és szeretetet tükrözi. Semmi köze ahhoz, hogy készen állsz-e a szexre, mert valaki 20 partner után 40 évesen sem szereti csinálni.


Te elvárnád hogy kinyaljon úgy, hogy tudod hogy nem akarja? És ő boldogan tudná élvezni a szopást miközben tudja hogy ez neked mennyire kellemetlen? Ez aztán a kölcsönös szeretet...


Sokan nem orállal kezdik, ne aggódj. Van, aki később megkedveli és szívesen csinálja, más meg soha nem akarja. Máshol sem annyira alap, mint a barátod képzeli. Amíg ő nem tartja tiszteletben az érzéseidet, addig neked sem muszáj megtenned olyat, amit nem szeretnél.

2018. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!